Jump to content

Bazı Programlar Düzgün Çalışmamaya Başladı

akadir_92

Recommended Posts

Sistem geri yükleme yaptıktan sonra bazı programlar düzgün çalışmamaya başladı. Internet Download Manager hiç çalışmıyor.Mozilla Firefox "Mozilla firefox çöktü" hatası veriyor. Nod32 de güncelleme yapmıyor.

Bunları kaldırıp tekrar kurmayı denedim.Sorunlar düzelmedi.Hatta firefox hiç kurulmadı...

Fikri olan varsa lütfen yardımcı olun...

Sistem geri yükleme yaptıktan sonra bazı programlar düzgün çalışmamaya başladı. Internet Download Manager hiç çalışmıyor.Mozilla Firefox "Mozilla firefox çöktü" hatası veriyor. Nod32 de güncelleme yapmıyor.

Bunları kaldırıp tekrar kurmayı denedim.Sorunlar düzelmedi.Hatta firefox hiç kurulmadı...

Fikri olan varsa lütfen yardımcı olun...

Onları kaldırmdan tekrar kurmayı dene

Sistem geri yükleme yapmadan önce kurduğun programlar güncellemeler v.s

Sistem geri yükleme yaptıktan sonra hepsinin yapısı bozulur kimi eksik çalışır

Kimi komple bozulu.

Büyük bir ihtimalle sistem geri yükleme yaptıktan sonra o programları kaldırmaya çaılışsan bile kaldıramssın

En iyi çözüm üzerine kurulum yapmak

Eğer kurulu yaptıktan sonrada çalışmıyorsa Artık o kurduğun programı kaldırabilirisin

Programı kaldır ve tekrar kur

Umarım yardımcı olabilmişimdir

Bilgi için teşekkür ederim.

Sistem geri yüklemeden sonra bu programları kaldırabildim. Dediğim gibi firefox hiç kurulmuyor. Idm yi kurabiliyorum fakat başlat çubuğunun sağ alt tarafında simgesi görünmüyor. Ve tıkladığımda pencere açmıyor. Bunu sonradan farkettim; k lite da çalışmoyr. şu an gom player kullanıyorum.

Bilgisayarımı formatlamam gerekir mi? Bundan sistem geri yüklemenin pek sağlıklı bir şey olmadığını söyleyebilir miyiz?

Firefox 2.0.20 yi kurabildim bilgisayarıma.Daha sonra güncelleme yaparak 3.6.6 ya yani son sürüme yükselttim.

Web sitelere girerken bir sorun yok.Ama hangi arama motorunu kulanırsam kullanıyım "firefox çöktü" diyor.

Görsellerden arama yapınca yine bir sorun yok.

Acaba sorun neden kaynaklanıyor olabilir...

arkadaşım revounistaller programını sana öneririm. bu program sayesinde o programlara ait bütün verileri silebilirsin. bu tür silme yaptığın zaman sitemin düzelir. ayrıca bu programlara silme işlemin yaptıkdan sonra program files ve belgelerim klasorunun ıcınde bu programlarla alakalı tek bı sey bıle bırakma tamamen sılındıgınden emın oldukdan sonra tekrar kur. çünki program ekle ve kaldırdan kaldırdığın için kayıt anahtarları duruyor ve yenıden yukleyıncede o kayıt anahtarlarını programlar alıyor hata aynen devam ediyor die düşünüyorum :) bu program işini görür.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...