Jump to content

Hafıza Kartındaki Resimleri Kurtarmam Gerek

iso_manyak

Recommended Posts

yok usta olmadı şuan içinde bi kaç klasordeki resimleri açıyor sadece onları kurtarabildi. onlarında kopysı aldım zaten. 2 klasorun içindeki resimler açılmıyor onlarıda kurtaramadı. başka nasıld eneyebilirim

@hibo denedim telde hiç göstermiyor. telden çıkartmadan önce herşey normaldi. pc ye taktım. bi kaç görüntüye tıkladım ön izleme gösterilemiyor dedi çıkarttım tele taktım hiç göstermedi tekrar pc ye taktım 2 klasorun içindeki resimler uçtu

dostum herhangi bir virüsten olabilir dosya uzantıları değişmiş veya bozulmuş olabilir benim de sorunum aynıydı:

çözüm şu kartı bilgisayara takıp hızlı biçimledir seçeneğini aktiv edip biçimlendir.daha sonra senin için paylaşmış olduğum RecoverMyFiles programını kur kurulum bittikten sonra crack klasörü içindeki RecoverMyFiles dosyasına tıkla programı aç orada format recovery all files seçeneğini

tıkla istediğin uzantıları seç ve tamama tıkla arkana yaslan o kurtarsın... program linkini veriyorum...

Please register to see this content.

önerilen tüm yöntemler özellikle hızlı biçimlendirip kurtarma çok riskli yani resimlere elveda diyebilirsin. benim başıma da gelmişti. dünya kadar uğraştım denemediğim program kalmadı. ve resimler uçtu. sana tavsiyem fazla uğraşma yeni bir kart al ve devam et. giden gitmiştir.

arkadaşım klasör seceneklerinden görünüme tıkla gizli klasörleri göster dersin uygula de bak bakalım resimler ordamı ,birincisi bu.2. gelince sana gönderecegim foto kurtarma programı verecegim ama sana nasıl verecegimi düşünüyorum olmassa bir yere yükleyip link i ni verebilirim verecegim program sadece foto kurtarır ve mutlaka kurtarır boyutuda küçük.istersen programı şimdi yaz buraya link ver dersen yükleyip vereyim.ilk söyledigim mi de mutlaka yap çünkü benim başıma geldi.haber bekliyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...