Jump to content

Yeni Kolpa Transfer Haberi

MasterTR

Recommended Posts

Ankara Gücünde Tevez Sesleri

37385_130003867037045_122616577775774_137328_7755885_n.jpg

Transferin gözde isimlerinden Carlos Tevez ile Ankaragücü flört halinde. Ankaragücü yardımcı başkanı Burhan Çelakıl, Arjantin'in Dünya Kupasından elenmesinden sonra soluğu İngiltere'de aldı ve Manchester City'ye reddedilemeyecek bir teklifte bulundu.2 euro nakit + 3 gecekondu ve 4 sene içerisinde yıllık 30 hektar arsa öneren Çelakıl, Tevez'in kaynanasınıda ikna ederek İstanbul'a döndü. Daha sonra THY'nin Ankaragücüme gidiyor böyle yaşamak adlı 0609 sefer sayılı uçağına atlayıp Ankara'ya mecburi iniş yaptı.Havalanında yaklaşık 450 bin kişinin karşıladığı Tevez duygularını şöyle dile getirivermesinmi. " Ben ne Arjantin'de ne İngiltere'de böyle bir sevgi görmedim.Futbolu Ankaragücünde bırakmak istiyorum .. Bu sene şampiyonluğun en güçlü adayı biziz. "

Yılmaz Vural

32211_123295917707840_122616577775774_114836_2414010_n.jpg

Rafael Benitez'den boşalan Liverpool Teknik Direktörlüğüne en büyük adayın Yılmaz Vural olduğu açıklandı.Bir süredir görüşmelerini sürderen iki taraf imza noktasına geldi.Liverpool'un ünlü taraftar grubu The Kop tarafından sevinçle karşılanan bu olayda halk Liverpool sokaklarına döküldü ve şimdiden hava limanına akın etti Yılmaz Vural'ı beklemeye başladı.Yılmaz Vural Liverpool'dan 2 senelik kontrat karşılığında aylık 650 TL asgari ücret,Liverpool Limanında bir yat,1 çift box eldiveni ve sınırsız yetki istediği öğrenildi.Ayrıca Yılmaz Hoca:'' Torres,Gerrard,Reina anlamam bn döverim kardeşim.'' diyerek takımda ayrımcılığın olmayacağını ve disiplinin en üst düzeyde olacağını vurguladı.Yönetim Yılmaz Vural'ın bu tutumuyla futbolcularda disiplini oluşturağını düşünüyor ve Yılmaz Vural'ın takımın başına geçmesini sabırsızlıkla bekliyor

Mourinho : Sabri Yoksa Bende Yokum !

37358_129060193798079_122616577775774_134508_2349277_n.jpg

Transferde Maria'yi alarak bombayi patlatan R.Madrid Mourinho'nun transfer listesine göre gidecek.Listeye göre basi ceken ise bir Türk... Mourinho Inter'deyken de istedigi Galatasaray'li Sabri icin nabiz yokluyor.Maicon'un yasi ve yüksek bütcesi ile Inter'in onu birakmamasindan dolayi rota Sabri'ye döndü. Mourinho ise her firsatta Sabri'nin alanında en iyisi olduğunu ancak tek çekincesinin Sabri'nin öldürücü şutlarının başlarını belaya sokabileceğinden çekinip bu yüzden alternatif olarak Maicon gibi oyunculara baktıklarını söyleyerek bu oyuncuyu övüyor. 'Facebook'ta onun sayfasina bile hayranim o sira disi bir oyuncu ve istedigim her yetenek onda var.' diyen Mourinho'nun en yakın zamanda Sabri için teklif ******ürüp bu transferi bitirmesi bekleniyor. Marca'nin haberine göre Sabri takıma gelirse Mourinho'nun onu takımın 2. kaptanı yapacağı ve Sergio Ramos'un takımda forma bulma şansının kalmayacağı söyleniyor...

Yorumlar Sizin :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...