Jump to content

Bu Pc Güneşe Çıkar.

55_CRoCoDiLE_55

Recommended Posts

ever amd alıcaksan ekran kartın da ati olmalı ki muhtesem bi uyum olsun 5970 almanı tavsiye ederim 5970 toxic al, o pc e 4 gb yetmez 8 e bağşa sen onu kitler var 4gbx2 lik onlardan al, bide orj w7 ultimate kur, madem o kadar paran var win7 ultimate türkçe al, dert tasa uğraşma derim...

ekran karti berbat :) dx 10 işe yaramaz dx 11 olmalı ayrıca remleri 2000 almışsın 1333 mhz bence rahat rahat işini görür

Kardeş zaten değiştirdim DX11 yaptım.

Kardeş Sistemin Güzel

ama tam performan için Hdd SSD olmalı...

Her zaman iyiden iyi vardır.Ordanda eksik kalsın.

ever amd alıcaksan ekran kartın da ati olmalı ki muhtesem bi uyum olsun 5970 almanı tavsiye ederim 5970 toxic al, o pc e 4 gb yetmez 8 e bağşa sen onu kitler var 4gbx2 lik onlardan al, bide orj w7 ultimate kur, madem o kadar paran var win7 ultimate türkçe al, dert tasa uğraşma derim...

Kardeş yukarda açıklama yaptım."ATI HD"serisinin pardus'ta şuanlık desteği olmadığı için alamam.Ramleri zaten 8 yaptım.Bu Pc'yi alsam ben ona kuracak sistem bulurum,sen rahat ol.Daha önceki yorumlardada söyledim.Ben kağıt üzerinde toplayıp bu işi tecrübeli olanlardan öğreniyorum.İlerde Pc toplarken bilgim olsun diye.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...