Jump to content

Rapidsharede Freeuserda Beklememek (Kesin Çözüm)

wanted_boys

Recommended Posts

şimdi linke tıkladık karşımıza free user premium user geliyor

free user'e tıklıyoruz

tıkladığımızda 30, 60, 90, 120, 150 gibi saniyeler başlayacak ( dosya ne kadar büyükse saniye okadar fazla )

120 dedi diyelim 2 dakika beklemenize hiç gerek yok

tarayıcı' ya

javascript:alert(c=1)

yapıştırın enter.a basın ve

saniyeniz 1 olsun

şimdi linke tıkladık karşımıza free user premium user geliyor

free user'e tıklıyoruz

tıkladığımızda 30, 60, 90, 120, 150 gibi saniyeler başlayacak ( dosya ne kadar büyükse saniye okadar fazla )

120 dedi diyelim 2 dakika beklemenize hiç gerek yok

tarayıcı' ya

javascript:alert(c=1)

yapıştırın enter.a basın ve

saniyeniz 1 olsun

Tabi sonrasında bir de indirme başlasa hiç fena olmaz.

The download cannot be provided. Please check, if your browser supports Javascript.

The download cannot be provided. Please check, if your browser supports Javascript.

diyor demek ki bir dönem sadece clientside (kullanıcı taraflı) doğrulama yapmışlar ama sonra hatayı anlamışlar zira clientside doğrulama güvenilmezdir hali ile serverside (sunucu taraflı - programlama dili tarafindan (c# php java ...) ) tekrar kontrol edilmesi lazım ki onlarda öyle yapmış

Firefox 3.x ve ie 8 de denendi calısmıyor veya artık çalışmıyor

çözümün güzel kardeş .) ama en güzel çözüm rapidquer programı tüm linkleri eklyon kendisi indiriyo beklemek yok :D forumda mevcut :)

rapidquerİ aradım bulamadım. acaba linkini atar mısın rica etsem??

Script bendede çalışmadı.Rapid Şu anda bedava üyelik dağıtıyor

www.rapidshare.com adresinden girerek premium üyelik alabilirsin.Kısa bir süreliğine bekleme sorununuzu çözecektir :=)

okadar akıllı olmayın.onu kodlayan almanlar java nın javayı düşünmeyecek kadar değildir.bu işlem sadece sayaçtaki kodu hızlandırır.sayaçtaki kod xx saniyeden 1 e düşerse server daki sayaca 1 kodunu gönderir.sayaçlar uyuşmayınca download iptal olur. :devil:

Premium hesabım olsa bile çok güzel 4-5 mb için giriş yapıcağıma direk böyle yapmak daha iyi :)

Arkadaşlar rapidin yeni premium mantığı nedir? yani eskisi gibi aylık falanmı alıyoruz?

Benim 1 aylık vardı sonra bazı seçenekler verdi biraz dosya indirdim hesabın içi boşaldı.

kontor gibi rapid doldurma işimi çıktı noldu şimdi?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...