Jump to content

Herşey Tek Link!

byroqqo

Recommended Posts

Sizdeki Bu Teklink sevgisi nedir hocam ?

Nedir bu teklinkin avantajı ?

Abi hiç ugrasmıyorsun tek avantajı bu sadece bunu sevıyorum ınternet kotalı kafeye gıderım abı tek lınk sonucta tak ındırırım ıcın gıdıyor forumdakı xp ler ıcın ama elden ne gelır :D

Sizdeki Bu Teklink sevgisi nedir hocam ?

Nedir bu teklinkin avantajı ?

pcmemo,sanırsam olay; "indimeye başla,bırak git bilgisayarı" ve "rapidde premium hesabım ve o hesabımın içinde rapidsim yok,indir bekle,indir bekle,ömrümüz tükendi" ile alakalı;)

pcmemo,sanırsam olay; "indimeye başla,bırak git bilgisayarı" ve "rapidde premium hesabım ve o hesabımın içinde rapidsim yok,indir bekle,indir bekle,ömrümüz tükendi" ile alakalı;)

Hocam acıkladı demek ıstedıgımı :rolleyes:

Nasıl hiç uğraşmıyorsun.

Mesela tek linki nereye upload edicekler ?

ya bağlantı koparsa free userler devam edebilecek mi ?

Emin olun tek linkin avantajı olsaydı uploaderlar bunu düşünürlerdi.Çoklu linklerin neresinde bi dez avantaj var çözemedim.

Rapid free userlar 200mb üstü linkleri indiremez.diğerlerinde nasıl bilmiyorum.çoğu upload sitesi free userlar için devam et özelliği yoktur.adam 4 gb download tek linke başladığın 3 gb a geldiğinde bağlantı koptuğunda ne olacak ? gitti 3 gb baştan indir.

Çoklu linkleri tek tek tıklayıpda mı indiriyorsunuz eğer öyleyse siz çok uğraşıyorsunuz.

Jdownloader diye program var.Bilmeyen yoktur sanıyordum.

Tek link konusunda dünyanın en iyisi bence Letibit.Çoğu sefer kullandım keza şuanda kullanıyorum herhangi bir kopma sorunu yok ayrıca 3 dosyaya kadar aynı anda indirebiliyoruz.Br kere bile yarıda kesilmedi.

byroqqo bir kez daha flood yapdığınızda kesin uyarı alıcaksınız. :)

Bilerek yapmıyor ki. Bir kere basınca göndermiyor. Sonra tekrar tekrar gönderiyor. Foruma alışma sürecinde çoğu kişi.

Bilerek yapmıyor ki. Bir kere basınca göndermiyor. Sonra tekrar tekrar gönderiyor. Foruma alışma sürecinde çoğu kişi.

Bilerek yapmıyor bunu biliyorum ama yorum gönder tuşuna 1 kez basıldığında 1 kez yollar. Bazı arkadaşlar sunucu yoğun iken 2-3 kez mesajının gitmediği zannederek basıyor... :)

Bende yaptığım çalışmaları tek link olarak upload etmek isterim ama zamandan dolayı yapamıyorum.Çoklu partlarda şöyle bir avantajımız var upload açısından bir partı upload eder daha sonra vaktimiz yoksa diğer partı daha sonra upload edebiliriz.Tek linkte ise düşünün %99 a kadar upload ettiniz sonra bağlantı bir kopar ne olacak ondan sonra o kadar beklediğimiz zaman boşa gidecek.Türkiyedeki kullandığımız net ile tek link uploadlar biraz zor.

Bende yaptığım çalışmaları tek link olarak upload etmek isterim ama zamandan dolayı yapamıyorum.Çoklu partlarda şöyle bir avantajımız var upload açısından bir partı upload eder daha sonra vaktimiz yoksa diğer partı daha sonra upload edebiliriz.Tek linkte ise düşünün %99 a kadar upload ettiniz sonra bağlantı bir kopar ne olacak ondan sonra o kadar beklediğimiz zaman boşa gidecek.Türkiyedeki kullandığımız net ile tek link uploadlar biraz zor.

haklısın kardes ben bunları bılmıyordum upload hakkında fazla bılgım yok işde buda benım gorusum naparsın :D

Tek link malum ülkemizdeki net hızı çok kaliteli olmasından dolayı olmaz. :D

Ama bence aynı anda inebilen linkler olabilir.Duckload ve mediafire en çok hoşuma gidenler.

Ama milletin hotfile ve rapid hesabı var onlarda doğal olarak uploadı o sitelere edip azda olsa puan para kazanmak isteyeceklerdir.

Bu durumda kullanıcı olarak sabretmek gerekir.En ffazla bir günde indireceğin bir sistemi 2 günde indirrisin olur biter.

Mesela ben neccoyun mart office 2007 katılımsız paylaşımını 9 tane rapid partını bekleyerek sabah 09,00 gibi başlayıp akşam 17,30 gibi bitirmiştim.Yani biraz sabırlı olmak lasım.Uplaod downloaddan daha zor bunu unutmayalım.

tek link isteyen arkadaşlar ismini kulklanmak istemediğim siteler gibi bizde açacağız bi 50 TB lik server sitedeki moderatörler oraya upload yapacak ayrıca Vip bölümü açıcak paralı sorun anca o zman çözülür :dribble:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...