Jump to content

Usb.secure.v1.5.0 Hardisk Şifreleme

Recommended Posts

program önemli değil arkadaşım önemli olan fulll...olması...nette aramadıgım yer kalmadı...ful versiyon bi hard disk şifreeleme buamadım...

program ful içine bakmadan etmeden yazma kimse mecbur değil sana bulmakla kibar bi şekilde dile getir sorununu full değilse baskasına bakarız denedim ayrıca full interneti kesmeden yaparsan aktivasyonu olmaz tabi

Güzel bir programa benziyor. Serial de eklemişsin Tesekkür ederim

kullanımı hakkındada biraz bilgi versen daha ıyı olurdu

Bu tür programlar kullanıcı bilgilerini korur fakat eğer windowsun olduğu bölüm çökerse verileri kurtarmak imkansız gibi bir şey oluyor haberiniz olsun başka makinaya takar kurtarırım diye düşünmeyin işe yaramıyor en basitinden folder lock klasör şifreleme klasörün içini göremiyorsun.Harddiski şifrelersen bütün bilgiler uçabilir

arkadaşım folder look senelerdir kullanıyorum öle bi sorunum olmadı...ayrıca programın zararıda olsa key isteyen benim zararını görim))..yeterki programlar full olsun...ilk mesaja cevap veren arkadasınkini kurdum denedim fulledi gibi....bir kaç kere denicem....tavsiyeniz için teşk....ama kötü kullanırsanız zarar görebilirsiniz...ama bazen kullanmak gerekiyor mecburen çünkü başkaları meraklıoluyor ve hard diskinizi kurcalam geregi duyabiliyo...o yüzden çözüm arıyoruz...teşk ederim alakanıza...

arkadaşım folder look senelerdir kullanıyorum öle bi sorunum olmadı...ayrıca programın zararıda olsa key isteyen benim zararını görim))..yeterki programlar full olsun...ilk mesaja cevap veren arkadasınkini kurdum denedim fulledi gibi....bir kaç kere denicem....tavsiyeniz için teşk....ama kötü kullanırsanız zarar görebilirsiniz...ama bazen kullanmak gerekiyor mecburen çünkü başkaları meraklıoluyor ve hard diskinizi kurcalam geregi duyabiliyo...o yüzden çözüm arıyoruz...teşk ederim alakanıza...

arkadşım kullanıcı sensin ama her gün servise en az 5-10 bilgisayar geliyor karşılaştığım için söylüyorum eğer windowsun açılmaz hale gelirse başka bilgisayara takıp almak istediğinde şifreldiğin kısımları boş görüyor tavsiyem çok önemli bilgilerini yedekle bence

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...