Jump to content

Pardus 2009.2 Cd'leri Yolda

KemalALKIN

Recommended Posts

cdgonder-20092.png

Pardus 2009 sürümüyle birlikte duyurduğumuz CD Gönder Projesi'ne, kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlk 250 CD’yi sahiplerine ulaşması için bugün kargoya verdik.

Pazartesi gününden itibaren talep edilen diğer CD’ler de, Yurtiçi Kargo'nun hızlı erişim ağı sayesinde kullanıcıların adreslerine ulaşacak. Kullanıcılarımız Pardus 2009.2 Geronticus eremita CD'lerini, -KDV dâhil- sadece 2,36 TL kargo ücretini ödeyerek edinilebiliyor.

CD Gönder'in güzel bir sürprizi var! Pardus 2009.2 CD'sinin sahiplerini birer "İçinde Pardus Var!" damla çıkartma/sticker sürprizi bekliyor. Bu güzel sürprizle, gelen paketleri açmak daha heyecanlı olacak :).

Nelere dikkat etmelisiniz?

CD Gönder programımıza katılan katkıcılarımızdan dikkat etmelerini istediğimiz noktaları bir kez daha vurgulayalım:

Adresinizi mümkün olduğunca açık bir şekilde yazın. Adresinizde sokak, cadde, apartman ismi, numara gibi bilgiler ne kadar fazla ve anlaşılır olursa kargonuzun size ulaşması o kadar kolay olacaktır. Oturduğunuz yeri hiç bilmeyen birinin getireceğini düşünerek yazın, "Kime sorsan gösterir" anlayışı kargo şirketlerinde geçerli olmuyor maalesef.

Adresinizin kargo şirketinin size haftaiçi mesai saatlerine ulaşabileceği bir adres olmasına dikkat edin. Adreste bulunamadığınız için kargonuzun geri dönmesini istemeyiz.

CD istek formunda belirttiğiniz numaranın cep telefonu yerine sabit hatlı bir telefona ait olmasına dikkat edin. Kargo şirketlerinin çağrı merkezleri cep telefonlarını kesinlikle aramıyor.

Yurtİçi Kargo ile olan sözleşmemiz gereğince, Tüm Türkiye'ye gönderilerimiz sadece 2,36 TL'ye gönderilmektedir. Daha fazla ücret talep edilmesi durumunda, gönderinin bölge ofisinin sorumluluğunda olduğu "24 saat içinde" bu durumu bize bildiriniz.

CD Gönder Projesi'ne ilişkin gelişmeleri yine buradan sizlerle paylaşıyor olacağız.

KAYNAK: WwW.OzGuRLuKiCiN.CoM

para versen bu işletim sistemini kullanmam ya hiç birşey desteklemiyor msn bile yüklenmiyor 1 saat bile kullanmadan kaldırdım hemen:)

para versen bu işletim sistemini kullanmam ya hiç birşey desteklemiyor msn bile yüklenmiyor 1 saat bile kullanmadan kaldırdım hemen:)

Windows değil bu. Linux.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...