Jump to content

Yeniçeri Görsel Paket Kurulumu Hakkında Izinler

Recommended Posts

admin mod arkadaşlar kızmasınlar konu açıyorum diye ama artık sorunuma bi çare bulmanın zamanı geldi diye düşünüyorum.

sorunuma geleyim;

yeniçeri arkadaşımızın çıkarmış oldugu görsel paketi konuda söylendiği üzere mount edip kopyalatıp unmount edin demiş.

bnde ona göre yaptım.mount ettim.çıkan dosyaların içerisinde windows klasörü içine atılması gereken Branding Cursors vs dosyaları kopyalamak istiyorum ancak çıkardığım mount üzerinde hiçbir değişiklik yapamıyorum.

aradıgım çözüm yolları :

-Takeownership yani sahiplik eklentisini yükledim aldım ancak çözüm olmadı.

-bazı arkadaşların sahiplik adına verdikleri 3tane kod var cmd olarak kaydedilmesi gereken yaptım ancak olmadı.

-daha once forumdan indirmiş oldugum perfect xp içersindeki minixp yi açtım ancak c d gibi kişisel harddisk bölümlerini göremedim.

-bilgisayarımda crack mevcut değildi crack de yaptım.

-Virtual pc ye pardus yüklemek istedim ancak 3 saatte %30a gelebilmişti iptal ettim bende.(neden oldugunu anlamadım ama)

-olmadı orjinal olan yamasız vs siz windows kullanıyorum acaba ondan mı olmuyor deyip yine forumdan indirmiş oldugum XC*LUSİVE 7 yi kurdum ama onda deniyorum şu anda yine olmuyor.

peki bu işlem bu kadar kolayda yapmamız gereken şey ne ?

tam 24 saat oldu çözüm yolu arıyorum denemediğim yol kalmadı ama yinede yapamadım.

arkadaşlar profillerine yazmışlar özel mesajla destek istemeyin diye ama sloganları da şu : Bilgi paylaştıkça çoğalır.

forumda gördüğüm kadarıyla birkaç arkadaş daha var aynı şekilde izin gereksinimi duyan arkadaşlar.onlar içinde yararlı bişey olacagına inanıyorum.

bize yardım edebilecek kimse var mı acaba bu durumda ?

17207822.png

edit 1 :başlık değişti.

edit 2 : caps eklendi.

Tam araştırmamışsın duruma bakılırsa

1=Değişeceğin dosyaların üstüne tek,tek sağ tıklayarak sahiplik alabilirsin

sahiplik almanın formda anlatımı vardı

2=Gene Yeniçerinin verdiği bir komut vardı onu tex dosyasına kopyalayıp

farklı kaydetten cmd dosyası olarak kaydediyorsun,bu dosyayı unmount yaptığın

klasörde windowsun içine atıp çift tıklayıp işlemin bitmesini bekliyorsun

işlem bitince bütün dosyaların sahipliği sende artık

İnstall.wimi moutla

takeown /r /d e /f *

icacls * /t /c /grant administrators:F

@pause

Not defterien atıp farklı kaydetten Cmd olarak kayedet uzantısını.Sonra bu dosyayı mountlana dosyaların içine at çalıştır yaklaşık bir 20 dakika bekleyeceksin.Sonra editlenen dosyaları atabilirsin.

yanıtlarınız için teşekkür ederim ama zaten bu yöntemleri denediğimi yukarıda belirttim.

cmd yönteminden sonra da işe yaramıyor sag tık sahiplik al demeyle de.

peki siz hiç mi karşılaşmadınız böyle bi olayla ? veya başka bir çaresi yokmu bunun ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...