Jump to content

Yüzüğümün Üzerindeki Şekiller...?

sheva_7

Recommended Posts

onu anladık da neden saati de koydun :Q

neyse bildiğim kadarıyla hiçbir anlamı yok

sadece şekil olsun diye yapılmış sanırsam

Herhangi bir anlam taşıdığını düşünmüyorum ben.Ya da daha önce rastlamadım.Daha çok hani bulutlara bakıp bir şekil yaratırsın ya kafadan öyle algıladım simgeyi.Daire şeklinde halay çeken 8 kişi tam ellerini havaya kaldırdıklarında üstten resim çekilmişler gibi.Onların ortalarında da yerden bozuk paraları ve şekerleri toplayan 5 tane çocuk var.

Ben bunu anladım..... :dribble:

ark lar resimdeki yüzüğün üzerindeki şekillerin bi anlamı var mıdır.şimdiden tşk ler...

Resmi değilde kırmızı yazıyı anlayamadım. Arkadaşlar'mı demek istedin? öyle ise kelimeyi yazamak mı zor geldi! Artık bırakalım şu msn ağzı ile yazmayı, Güzel Türkçe'mizin değerini bilelim..

Yorumlar için tşk ler arkadaşlar..

Saati neden koydugumu söliim ilk önce...:)))

O resmi ölesine çekmişdim çok önceden.şimdi yüzüğün gizemini merak ettiğim için koydum buraya...:)))

tekrar resim çekmekle uğraşmayım diye...:))))

Yüzüğün üstündeki desenler yunan tanrılarının sembolüdür, dikkat et sana aniden güç yüklemesi felan yapılabililir. Ne biliyim özel yeteneklere sahipte olabilirsin. Yüzüğü sakın parmağından çıkarma mordor seni gelipte bulabilir. :D

Resmi değilde kırmızı yazıyı anlayamadım. Arkadaşlar'mı demek istedin? öyle ise kelimeyi yazamak mı zor geldi! Artık bırakalım şu msn ağzı ile yazmayı, Güzel Türkçe'mizin değerini bilelim..

Bravo. Sanırım arkadaş görmemiş olacak ki hala Türkçe'mizi katletmeye devam ediyor.

Hehe..Bu bana dayımın bir anısını hatırlattı.

Dayım müzede bir tablonun fotoğrafını çeker üni.deki hocasına ******ürür.

Hoca çıldırır, boyutlar kaça kaç? kabilinden sorular sorar.Şu eserdir şu kadar para eder falan der.

Ve son soru nerede bu tablo?

Hocam müzede =)

Hoca = Ne diyn sen ya :D

Bu yüzüğü nerden bulduğunu öğrenmek istiyorum. Sorduğuna göre senin için önemli olmalı bu yüzük :)

Yüzüğü üniversite de bi arkadaşım hediye etmişti.Benim için pek bi önemi yokdu ilk zamanlar ama çevremdeki arkadaşlarım hep sorar oldu bu aralar.Ben de merak ettim buraya bi konu açayım dedim.hepsi bu....:)

Yüzüğü üniversite de bi arkadaşım hediye etmişti.Benim için pek bi önemi yokdu ilk zamanlar ama çevremdeki arkadaşlarım hep sorar oldu bu aralar.Ben de merak ettim buraya bi konu açayım dedim.hepsi bu....:)

Abi burdaki konu yetmez sana. Istersen bir ara bir sembolojist bulayim sana. Ona bir sorariz :D Telefon rehberimde Robert'in numarasi olacakti :p

Eski mayalarin yuzgune benziyor bu yuzuk sanirim 2012 deki kurtulucak tek kisi siz olucaksiniz cunku bilim insanlari bu yuzugu her kim parmagindan cikarmazsa olmucegini ve yaslanmıcani solemekte tabi yuzuk cakma degilse :rofl::yahoo::D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...