Jump to content

Kurulu Programlar Katılımsız Olurmu

Recommended Posts

mesela program files ta kurduğum bir programı örneğin advanced systemçare yi katılımsız yapabilirmiyim.çok aradım ama katılımsız program yapmak için nerden başlayacağımı bulamadım.birkaç videoya baktım ama anlamadım.lütfen tam olarak nerden başlamam gerektiğini ve program files taki programlarımı katılımsz yapıp yapamayacağımı söylermisiniz.herkese teşekürler şimdiden sağolun.

belki izlemişimdir konuyu görmem lazım ama bakmadığım konu kalmadı

ben baştan sona bir anlatım istiyorum

bide şuan kurulu programları yapabilirmiyim bunu öğrenmek istiyorum

Anlatımını yaptım zaten daha ne istiyorsun. Benim açtığım konulardan "Katılımsız Kurulum Anlatımları AIO - 2010" konusunu bul indir. Orada var smart install maker ile katılımsız yapımı.

Anlatımını yaptım zaten daha ne istiyorsun. Benim açtığım konulardan "Katılımsız Kurulum Anlatımları AIO - 2010" konusunu bul indir. Orada var smart install maker ile katılımsız yapımı.

biraz sakin ol.zorla cevap yazdırmıyoruz kimseye.daha ne istiyorsun sorusunu sormadan önce 3 defa sorduğum sorunun yanıtını almak isterim

kendi sistemimde kurulu olan bir programı katılımsız yapabilirmiyim diye sordum.

Kardeş sen çalışmanı yap takıldığın yerlerde sor yardımcı oluruz.Winrar ilede yapılır,autoit ilede yapılır.Smart İnstall Maker bu konuda iyidir.

recep abi teşekkür ederim ama ben bu işte çok yeniyim.bende smart instal maker var ama nerden başlayacağımı bilmiyorum.birkaç video izledim ama adamlar direk işe başlamışlar.mesela ilk olarak ne yapmalıyım.tamam smart maker ı çalıştırdım oraya kurulu olan dosyalarımı ekleyecem ne yapacam yani.tşkler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...