Jump to content

Forum Güncellendi!

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 358
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

Abi birşeyi belirtmek istiyorum...Bazen sayfayı yenilerken veya forumun başka bölümüne geçerken şöyle birşey karşıma çıkıyor...(Resimde belirttim)

Miu3P.jpg

Arasıra sunucu yoğunluğu ile alakalı böyle problemler çıkabilir. Yenileyince düzelir.

Değerli yöneticim

Site açıldıktan sonra donmalar oluyor

Acaba bu normal mi?

Mesela sağ taraftaki kaydırma çubuğunu kaydırmada zorluk çekiyorum

Sadece ilk açılışta olmuyor

Diğer bölümlerde gezerkende aynı sorunu yaşıyorum

Birde şu eski teşekkür mesajları tekrar gözükecekmi?

Hani teşekkür et butonuyla yapılan mesajlar

sayın admin gercekten cok süper olmuş son durumu itibariyle benim istedim vede hayal ettim bir şekilde olmuş.

birde böyle sayfanın başındaki logonun yanına anasayfa falan filen eklentileri oluyor ya ona ne deniyor bilmiyorumda öyle bir şeyde yapılırsa tadından yenmez ama yinede bu haliyle muhteşem.

tornado61 arkadaşımızın bahseti hatayı bende almıştım dün yada onan önceki gün ama bu gün yok bilmiyorum yinede

saygılarımla...

sayın admin gercekten cok süper olmuş son durumu itibariyle benim istedim vede hayal ettim bir şekilde olmuş.

birde böyle sayfanın başındaki logonun yanına anasayfa falan filen eklentileri oluyor ya ona ne deniyor bilmiyorumda öyle bir şeyde yapılırsa tadından yenmez ama yinede bu haliyle muhteşem.

tornado61 arkadaşımızın bahseti hatayı bende almıştım dün yada onan önceki gün ama bu gün yok bilmiyorum yinede

saygılarımla...

tornado61 ve sizin aldığınız hata değil Sunucu yoğunluğunda verilen bir hata göstergesi Sunucuya aşırı yüklenme sebebinden kaynaklanıyor. :)

eski sürümü istiyorum,gözümü ve beynimi yoruyor bu sürüm ve forum güncellendiğinden beri de eskisi gibi ziyaret

etmiyorum bağlantısı olabilir,şimdi yeni bişey daha gözüme çarptı cevap yazacağın zaman sayfanın genişliği büyüuor,uzadıkça uzuyor,enter a tıklamayıp alta geçmesen sayfa uzay gibi genişleyecek,sade ve farklıydı eskisi,benim fikrim,kimse beni azarlamasın ;)

Sk8er_boi abim şöyle bişey belirtmek istiyorum;

Teşekkür bölümü tekrar eskisi gibi yapılacakmı görsel şekliyle çok güzeldi bu sürümdede tekrar görmek isteriz diye düşündüm..

Yeni mesajlara gözat · Bugünün aktif mesajlari Kullancı panelinde böyle görülüyor.

Bunu daha görsel göze hitap edecek şekilde düzeltebilirmiyiz (sadece öneri veriyorum)

Yeni mesajlara gözat · Bugünün aktif mesajlari

forum başlıklarının ana sayfada olması güzel olmuş, fakat önceden son göderilen mesajlar kısmındaki yazıların ğstüne gelince mesajın en azından bir bölümünü görebiliyorduk, şimdi sanırım o özellik yok :(

eski sürümü istiyorum,gözümü ve beynimi yoruyor bu sürüm ve forum güncellendiğinden beri de eskisi gibi ziyaret

etmiyorum bağlantısı olabilir,şimdi yeni bişey daha gözüme çarptı cevap yazacağın zaman sayfanın genişliği büyüuor,uzadıkça uzuyor,enter a tıklamayıp alta geçmesen sayfa uzay gibi genişleyecek,sade ve farklıydı eskisi,benim fikrim,kimse beni azarlamasın ;)

Hangi browser'ı kullanıyorsunuz ? zinnn arkadaşım IPB 3 sürümünü Beta sürümünden beri kendi Pc'emde LocalHost görevi ile kullanıyorum ilk defalar banada öyle gelmişti haklısın arkadaşım ama bu görsellik açısından güzel diye düşünüyorum,ilk kullanımından dolayı hak veriyorum arkadaşım normal,tabi kararları son sözü yöneticiler belirler..

forum başlıklarının ana sayfada olması güzel olmuş, fakat önceden son göderilen mesajlar kısmındaki yazıların ğstüne gelince mesajın en azından bir bölümünü görebiliyorduk, şimdi sanırım o özellik yok :(

O Özeliklik mod ile gelen bir özellik IP3 sürümünde o mod varmı bende o modu aradım ama yok IP3 3.1.1 sürümünün yeni olmasından Mod desteği şuanlık az bunu bende farkettim arkadaşım. :)

tornado61 ve sizin aldığınız hata değil Sunucu yoğunluğunda verilen bir hata göstergesi Sunucuya aşırı yüklenme sebebinden kaynaklanıyor. :)

her neyse bu acıklamayı zaten yukarıda admın yapmıştı

artı resimlere bir boyut kıstlamasına mı gidilmesi gerekiyor yukarıdaki tornado kardeşimizin eklemiş oldu resimden dolayı sayfa tam ekrana sımıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...