Jump to content

Forum Güncellendi!

sk8er_boi

Recommended Posts

adminlerim kusura bakmayın ben yeni görünümü beyendim yanlış anlaşılma olmasın ama son yazılan yazılar kısmındaki aradaki boşluklar kalksa daha fazla son yazılan yazılar eklense iyi olmazmısizcede bir konu ne kadar uzun durursa yeni sayfayı açan arkadaşlar da konuyu görebilir bildikleri varsa onlarda bilgilerini paylaşabilir çözüm olanağı artar emeğinize sağlık benim için farketmez ben son yazılan yazıları 2-3 sayfada geri izliyorum

• Replies 358
  • Created
  • Last Reply
  • Moderator

sk8er_boi, kardeş daha önceden bir sorun belirtmiştim aramayı az çok türkçeleştirmişsin(detaylı) iyi olmuş ikinci sorun şu resimleri foruma ekleyince sola doğru yaslanıyor(yani sol tarafa kayıyor) onu da düzeltirsin iyi olur...

• Administrator

sk8er_boi, kardeş daha önceden bir sorun belirtmiştim aramayı az çok türkçeleştirmişsin(detaylı) iyi olmuş ikinci sorun şu resimleri foruma ekleyince sola doğru yaslanıyor(yani sol tarafa kayıyor) onu da düzeltirsin iyi olur...

Resimler küçülüyor bence. Hangi sayfada oluyor? IE'nin eski bir sürümünü mü kullanıyorsunuz?

• Moderator

Resimler küçülüyor bence. Hangi sayfada oluyor? IE'nin eski bir sürümünü mü kullanıyorsunuz?

Hayır valla firefox Kullanıom capsta atım aslında resim ortalanmıs fakat kuculmus hali sola yaslı biraz kötü görünüyor...Ve bazende resimler küçülmüyor sebebini anlaymadım...

CCxGq.jpg

• Administrator

Hayır valla firefox Kullanıom capsta atım aslında resim ortalanmıs fakat kuculmus hali sola yaslı biraz kötü görünüyor...Ve bazende resimler küçülmüyor sebebini anlaymadım...

CCxGq.jpg

Ben de sayfadan taşıyor sandım. Bu normal. Hatta önizleme boyutunu daha da ufalttım. Ortalamaya gerek yok.

• Moderator

Ben de sayfadan taşıyor sandım. Bu normal. Hatta önizleme boyutunu daha da ufalttım. Ortalamaya gerek yok.

Dostum senide uğraştiriyoruz ama eski hali daha iyiydi fazla küçülmüş, küçük resimleri dahi baya küçültmüş en iyisi eskisine almak ayarı biliyorum editlemekten sabahı buluyorsun ama bizde sana yardımda bulunmak istiyoruz elimizden gelen bu...Hatta download için eklediğimiz resimler bile küçülmüş olarak sola yaslandı en iyisini sen bilirsinde 600x800 boyutundan yukarı olan resimleri o şekilde olması daha iyi olurAşağıda capsa bakarsan hoş görünmedi dediğin gibi insanlara bir şeyi beğendirmek zor neyse kardeş sana kolay gelsin gördüğümüz başka hatalarıda bildirmeye çalışırım...

9gpzK.jpg

forumun yeni hali çok güzel hayırlısı olsun ilk bakışta göze çarpan bir eksiklik varki her defasında çok işime yarayan konunun yazdırılabilir versiyonunu indirme seçeneğinin olmaması umarım bu sorunun bi çaresi vardır ve hallolur kolaylıklar dilerim

• Administrator

forumun yeni hali çok güzel hayırlısı olsun ilk bakışta göze çarpan bir eksiklik varki her defasında çok işime yarayan konunun yazdırılabilir versiyonunu indirme seçeneğinin olmaması umarım bu sorunun bi çaresi vardır ve hallolur kolaylıklar dilerim

Bak aşağıda bir yazıcı ikonu var. Facebook ikonunun sırasında...

sayın sk8er_boi senden bir isteğim var

forum alt başlıkarı varya son cevaplananların altında orayı eskisi gibi anasayfadan ayrı yapabilirmisin

anasayfada forum altbaşlıkları chat sohbet falan çok uzun ve karışık oluyor benim için

Bir küçük öneride bulunsam nasıl olur acaba :) Bu bir eksik değil ama bence olursa güzel olur gibime geliyor.Forumda anasayfada gösterilen mesajların saatleri yerine kaç dakika önce atıldıklarını gösterse daha iyi olur kaantindeyim..Böyle biraz garip duruyor bence..

SMF de belli bir çözünürlüğün üstündeki resimleri küçült diye seçenek vardı. Bunda olmazsa ayıp olur valla :) Küçük resimlerin dahada küçülmesi tuhaf görünüyor.

sayın sk8er_boi senden bir isteğim var

forum alt başlıkarı varya son cevaplananların altında orayı eskisi gibi anasayfadan ayrı yapabilirmisin

anasayfada forum altbaşlıkları chat sohbet falan çok uzun ve karışık oluyor benim için

Forum alt başlılarını küçültebiliyorsun arkadaşım istediğinde aç kullan ;)

çok güzzel olmuş renk kombinasyonu ve çerçeveler çok uyumlu. tabi hanüz ufak tefek hatalar olabilir.. zamanla admin düzeltecektir...

bir problem hissediyorum bu sadece bendemi bilemiyorum... forumda biraz ağırlaşma hissettim. diğer üyeler bu konuda düşüncelerini belirtsinler lütfen..

çok selamlar..

ellerinize sağlık

çok güzzel olmuş renk kombinasyonu ve çerçeveler çok uyumlu. tabi hanüz ufak tefek hatalar olabilir.. zamanla admin düzeltecektir...

bir problem hissediyorum bu sadece bendemi bilemiyorum... forumda biraz ağırlaşma hissettim. diğer üyeler bu konuda düşüncelerini belirtsinler lütfen..

çok selamlar..

ellerinize sağlık

bencede garip bi ağırlık söz konusu..?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...