Jump to content

Asus Anakartım Win7 Uyumlu Mu ?

alixboy33

Recommended Posts

suanda evde deılm :D

sistem özellliklerm :

intel pentıum D işlemci 2.80 cift cekdrdek

1.5gb ram

nvdia zotac 9500 GT GeForce 1gb

Evet kurabilirsin bu sisteme win7 ekran kartı sürücün de var. Diğerleri pek problem olmuyor ama anakartının da olmayan sürücüsü yerine vistanın sürücüleri var sitesinde onları kurarsın. Hayırlı olsun. :)

Arkadaslar ben anakartmn driverlarını bulamadım. su sekılde bı sey var vısta driverları uyumlu dendi . smdi onları ındrcm ama kafam karıstı asus un kendı sıtesınde vista uymlu updateler vardı ındrdrcgm seyı bır turlu bulamadım bi yardımcı olursanız komple vısta paket halınde yanı cd gbi bır driver var mı bulabılırsenz cok iy olur

Anakartım : Asus P5VD2 MX

Arkadaslar ben anakartmn driverlarını bulamadım. su sekılde bı sey var vısta driverları uyumlu dendi . smdi onları ındrcm ama kafam karıstı asus un kendı sıtesınde vista uymlu updateler vardı ındrdrcgm seyı bır turlu bulamadım bi yardımcı olursanız komple vısta paket halınde yanı cd gbi bır driver var mı bulabılırsenz cok iy olur

Aynı ana kartı kullanıyorum maalesef win7 driverı yok. Win7 kurup denemiştim. Anakartı tanıyor problem seste oluyor. Onuda Aygıt yöneticisinden donanım ara diyerek vista driverı tanıtırsanız sorun olmuyor.

Hayır cd gibi yok tek tek indireceksin sitesinde vista driverını aşağıdaki siteden kendi kartını seç socket 775 kartın. Zaten çoğunu kendi kurmuştur win7 belki seste sorun olabilir. Onun için de vista driverı yeterli.

http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us[/CODE]

Hayır cd gibi yok tek tek indireceksin sitesinde vista driverını aşağıdaki siteden kendi kartını seç socket 775 kartın. Zaten çoğunu kendi kurmuştur win7 belki seste sorun olabilir. Onun için de vista driverı yeterli.

http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us[/CODE]

simdi bir tek audıo driver ındrsem yeterlı yanı ?

simdi bir tek audıo driver ındrsem yeterlı yanı ?

Onu bilemem buradan. Bilgisayarıma sağ tıkla yöneti seç oradan aygıt yöneticisini seç oradaki sorui işareti olanlara driver yüklemen lazım. İstersen oranın fotosunu koy bakalım. Ses her halükarda lazım oluyor çünkü win7 yüklese de mikrofon çalışmıyor çoğu zaman.

Onu bilemem buradan. Bilgisayarıma sağ tıkla yöneti seç oradan aygıt yöneticisini seç oradaki sorui işareti olanlara driver yüklemen lazım. İstersen oranın fotosunu koy bakalım. Ses her halükarda lazım oluyor çünkü win7 yüklese de mikrofon çalışmıyor çoğu zaman.

anladım suanda indirme işlemini yapıyorum son 2 part :) ben dediklernizi yaparım sorun olursa buraya kosa kosa yazarım zaten :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...