Jump to content

Win7 X64 Ram Sorunu...

crisis1453

Recommended Posts

Arkadaşlar windows 7 64 bit kullanıyorum. Ramim acayip şekilde şişiyor ve sonunda pcyi kitliyor. Çözümünü bulamadım nette araştırdım. Bu sorunla karşılaşan çok var.. Idm yle download yapınca oluyor bu durum. Antivirüsüm de Eset Nod 32.. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.. Resimler aşağıda... Format at diyecek şimdi bir kaç kişi ama bu yeni format sonrası resim..

ramw.png

ram2c.png

Aşağı yukarı aynı miktarda RAM kullanıyoruz IDM ile 10 dosyaya bile aynı anda asılsam laptop banamısın demiyor.. Ram kullanılırlığından ziyade başka yerlerde aramalısın çözümü...

adszzfr.png

sorun büyük bir ihtimalle nod32 den kaynaklanıyor. nod 32 yi tamamen kaldır crakli olanı değilde serial girerek kullan aradaki farkı göreceksin(aynı şey benimde başıma geldi hala nod 32 kullanıyorum ama güncel serial giriyorum)

sorun büyük bir ihtimalle nod32 den kaynaklanıyor. nod 32 yi tamamen kaldır crakli olanı değilde serial girerek kullan aradaki farkı göreceksin(aynı şey benimde başıma geldi hala nod 32 kullanıyorum ama güncel serial giriyorum)

nod32 orjinal kullanıyorum zaten. crackli değil :)

Arkadaşlar konuyla biraz alakasız olacak ama ben windows 7 home basic 32 bit kullanıyorum.64 bit pro kurmak istiyorum.Bugün arkadaşım bir masa üstü aldı ve içinden 32 bitlik home pro çıktı.Yanında birde product key var.Ben bu keyi kullanarak kuracağım 64 bit win7 profesioneli lisanlayabilirmiyim?Ve bu keyi kaç defa kullanabilirim sınırı nedir?

Arkadaşlar konuyla biraz alakasız olacak ama ben windows 7 home basic 32 bit kullanıyorum.64 bit pro kurmak istiyorum.Bugün arkadaşım bir masa üstü aldı ve içinden 32 bitlik home pro çıktı.Yanında birde product key var.Ben bu keyi kullanarak kuracağım 64 bit win7 profesioneli lisanlayabilirmiyim?Ve bu keyi kaç defa kullanabilirim sınırı nedir?

tek kişi kullanabilir.. fazlası yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...