Jump to content

Sp3 Güncellemeleri Haziran Ayı Aio Istek

iso_manyak

Recommended Posts

yokmu arkadşalar bunu hazırlayacak kimse. servis cd si gibişey hazırladım içine eklemek istiyorum ?

neden ila AİO katılımsız da olabilir atarsun usb istedin pc kurabilirsin artı teknik servislerin bircoku microsoftun kendi sitesinden güncelliyor yada güncellemeden bırakıyor

aio programı hazırladım hani tıklıyosun kuruyor ya anlatabildim mi :) onun için düşündüm

o zaman sana katılımsız lazım

frameworkları hazırlayan arkadaş var XForce arkadaşımız kusursuz bir şekilde hazırlıyor Addon olarak addondan cıkar al sana katılımsız

sp3 sonrası güncelleme icin o biraz karışık önce ie8 yapman lazım sonra wmp11 ve bunlardan sonra bu gün itibariyle cıkan tüm güncellemelerin listesi ki katılımsız yapasın

bunların hepsini yapmaktansa güncel bir xp yap daha basit, artı güncellemeler her ay değişiyor bu ay güncelleme listesinde gözüken bir sonraki ayda olmaya bilir

haziran ayaı dahil full güncel xp yaptım sitede yayınladım zaten. sadece onun içine aio programı eklemek istiyorum. aio ya da güncellemeleri koymak hepsi bu olmassa zaten çıkartırım sorun değil.yani o dvd yi gerekirse sadece o programları kullanmak içinde kullanabilelim diye

haziran ayaı dahil full güncel xp yaptım sitede yayınladım zaten. sadece onun içine aio programı eklemek istiyorum. aio ya da güncellemeleri koymak hepsi bu olmassa zaten çıkartırım sorun değil.yani o dvd yi gerekirse sadece o programları kullanmak içinde kullanabilelim diye

başka şeyle ilgilendime mi nedir seni anlamakta zorluk cekiyorum

sadece xp güncellemesi mi istiyorsun yoksa xp sp3 sonrası tüm güncellemeleri mi

artı onu AİO koymana gerek yok cünkü her ay değişiyor sadece indirenler 150 mb fazladan indirmiş olacık cok fuzuli cünkü o güncelleme paketi bence gerek yok ama illa da bi şey eklemek istiyorsan ie7 katılımsız ve full güncel ekle artı ie8 artı tüm güncellemeleri artı wmp 11 artı güncellemeleri böyle daha cazip ve hoş olur

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...