Jump to content

Flasget Websayfasını İndiriyor Yardım

registed66

Recommended Posts

arkadaşlar Dosya indirme yöneticisi flashgetin 3.5 sürümünü kullanıyorum ama bişey indirmeye kalktımda dosyayı indirmiyo ama o dosyanın sayfasını indiriyo flashget kullanmayı bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekürler .

dostum IDM die bi proğram var çok kullanışlı onu indir daha yararlı olacaktır . kolay gelsin.

IDM:internet download menager

tmm bi deneyim inşallah olur bunla ya saol kardesim

rapidden mi indiriyorsun yada başka dosya barındırıcılarından mı? eğer öyle ise flashget premium hesap olmadan dosya çekmiyor. ama idman (internet download manager) rapidden çekebiliyor.

Kardes İdmanı indirdim yükledim bundada aynı şeyi yapıyo linkin web sayfasını indiriyo bi yardımcı olursan sevinirim

Kardes İdmanı indirdim yükledim bundada aynı şeyi yapıyo linkin web sayfasını indiriyo bi yardımcı olursan sevinirim

idman ile ilk seferdekini indirmeyeceksin dostum. geriye doğru sayıyorya rapid falan. sayma işi bittikten sonra linki tıklayınca idman o zaman da indireyim mi diyecek o zaman tamam dersen dosyayı indirir. ilk seferde indireceği dosya .html olacaktır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...