Jump to content

Windows Live 4 Beta Offical!(% 100 Tr Geldi!)

istanbul82

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Denedim, açıkçası hoşlanmadım. Tepsi gibi yayılıyor ekrana; karmakarışık. Umarım bir süre sonra bunu da daha önceki gibi zorla güncelletirip eski sürümü kullanmanın önüne geçmezler. Ayrıca Plus kullanamayınca msn'imi çıplak gibi hissediyorum :D

bence tr forumları için çok normal :D ben takılmıyorum artık :D gül geç...:D

:) Arkadaşım kırıcı olmamak için düzenledim mesajı, görüşlerimi yazdım program hakkında. Ama o an için dayanamadım ne yapayım; başta şaka zannettim.

Windows Live Temel Parçalar aşağıdakileri gerektirir:

*İşletim sistemi: 32 bit ve 64 bit Windows Vista Service Pack 2 ile Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008Service Pack 2 Platform Güncelleştirmesi ve Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2 Platform Güncelleştirmesi.

* İşlemci: 1,6 GHz veya daha hızlı

*Bellek: 1 GB veya daha fazla RAM

* Çözünürlük: En az 1024 × 576

* Internet bağlantısı: Internet işlevselliği için çevirmeli veya geniş bant Internet erişimi gerekir (ayrı olarak sağlanır). Şehiriçi veya şehirlerarası ücretler uygulanabilir.

*Grafik veya ekran kartı: Windows Live Movie Maker için DirectX 9 veya üstünü ve Shader Model 2 veya üstünü destekleyen bir ekran kartı gerekir.

dememek için kendimi zor tutuyorum ama diyicem çüş artık oyun oynuyucaz sanki alt tarafı sosyal sitelere

direk bağlantı sağlıyo makinam kaldırmıyo win7 yi napıyım makinamı alıyım... ben microsoft sevmiym

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...