Jump to content

Windows Live 4 Beta Offical!(% 100 Tr Geldi!)

istanbul82

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

yaw bi şey sorcam msnmsgr.exe dosyasının sımgesı bozuk yanı yok gıbı hanı bılınmeyen dosyalar olunca sımge olmaz ya onun gıbı 3 defa msn kaldır yukledım aynı hala

başka klasore koyunca sımge gelıor ama ?

Acil bakarmısınız :( offf

yaw bi şey sorcam msnmsgr.exe dosyasının sımgesı bozuk yanı yok gıbı hanı bılınmeyen dosyalar olunca sımge olmaz ya onun gıbı 3 defa msn kaldır yukledım aynı hala

başka klasore koyunca sımge gelıor ama ?

83599259.jpg

Edit: Kendım cozdum :D msconfig den msnmsgr.exeyi kapattım sonrada program ekle kaldırdan msn yi degiştir kaldır dan ONAR dım sorun duzeldi :D

gerçekten güzel program bende kurdum yalnız tr olmaması kötü tr'si ne zaman çıkar bilgisi olan var mı?

rivayetlere göre 2020 yılında ama bilmiyorum mikrosoft bi iyilik yaparmı :rofl: :rofl: (TABİKİDE ŞAKA) ama istanbullu82 nin dedigi gibi ugandacası çıkar ve halan bizim dilimiz çıkmaz çünkü para :)

rivayetlere göre 2020 yılında ama bilmiyorum mikrosoft bi iyilik yaparmı :rofl: :rofl: (TABİKİDE ŞAKA) ama istanbullu82 nin dedigi gibi ugandacası çıkar ve halan bizim dilimiz çıkmaz çünkü para :)

parayla alakası yok bence çünkü bu ücretsiz tek sorun muhendislerimizin az olması..!

nerdesiniz bilgisayar mühendislerimiz...

gerçekten güzel program bende kurdum yalnız tr olmaması kötü tr'si ne zaman çıkar bilgisi olan var mı?

Bu zaten Beta sürümü. Tam sürüm yayınladığında Türkçe olarak yayınlanır zaten.

Sanırım bu sürümde isim değiştirmenin bir yolu yok ?

Anlamadım. İsim değiştirme derken?

yeni streteji nick kalkıyor herhalde oyle denmiş daha sade olucak öptüm koydum gibi şeyler kalkıyor görsek yenilik yok diyenin alnını karışlarım...:D

8100043b hatası alan olursa tyardımcı olurum bilgisiyar adında İ I Lardan tr harflerden sapıtıyoo açmıyorr..bilginize...pc adı değiştirilip tekrar kurulcak...

Bence gayet şık olmuş ama katetmesi gereken çok yol var daha...

Ayrıca sosal ağların kendi arayüzünü kullanırsa daha verimli olur gibime geliyor. Böyle çok karmaşık olmuş.

---

Bilen biri sosyal ağlara bağlantının IE tabanlı olup olmadığını söyleyebilir mi? O yüzden mi bu kadar çok kasıyor çalışırken?

Sanırım bu sürümde isim değiştirmenin bir yolu yok ?

normal hotmail hesabında ayarları duzeltebılırsın bultar seceneklerden sonra yenıden ac kapa duzelıyor ... ben yaptım oldu

bırde coklu oturum olarak acabılen varmı nasıl acılıyor bılgısı olan yardımcı olabılırmı acaba . saygılarımla

normal hotmail hesabında ayarları duzeltebılırsın bultar seceneklerden sonra yenıden ac kapa duzelıyor ... ben yaptım oldu

bırde coklu oturum olarak acabılen varmı nasıl acılıyor bılgısı olan yardımcı olabılırmı acaba . saygılarımla

patch yayınlandı

Please register to see this content.

Adım soyadımın Msnde gözükmesini isteyen kim ki ? :rant:

http://windowslivehelp.com/thread.aspx?threadid=af95d4a5-f374-40f0-b665-51f0e870a11d&page=1[/CODE]

Buradaki savunma ise gerçekten gülünç ötesi...

Türkçe yama yapılabılır mı acaba

yapılır ama zamanla bu beta arkdaşlar sorunlarının olması kadarda doğal bişey yok ara betalarda düşçek mutlaka temmuz gibi bu sorunlar git gide azalcak elbette bug ları olabilir sonuçta imsası 8 haziran ve üzerine bir sürü yeni sürm bile geldi en sonuncusu..

15.4.2851.0625

yani pişiyoo...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...