Jump to content

Windows Live 4 Beta Offical!(% 100 Tr Geldi!)

istanbul82

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

XP'de ÇALIŞMAYACAKTIR.İNDİRİP DENEMEYİN BİLE.

Notu büyük harflerle düşeyim ben de, deneyince niye "geçerli win32 uygulaması değil" hatası aldığınızı anlayın.

Kendimden biliyorum da :D

final ne zamanı bulur ??? aslında güseldir yane bundan öncekilere bakılırsa 8.5 beta ve 2009 betada ben kullanırken herhangi bir soruna rastlamamıştım :D:D:D bundada soruna rastlancağını sanmıyorum... aslında indirip denemek lazım :D

Microsoft herkesin sadece msn için falan işletim sistemi yada bilgisayar aldığını falan zannediyor herhalde.

"We apologize for any inconvenience. If you're using Windows XP, we recommend that you upgrade to Windows 7."

Çok güzel öneride bulunmuş ya. Herhalde Win7 kullanımını bu yolla arttırmaya çalışıyor. Tebrik etmek lazım kim düşündüyse..

Bilgilendirdiğin için çok saol

bende 2009 yüklü bunu kaldırmam gerekiyor mu?

program ekle kaldırdan sorunsuz kaldırılır mı?

windows 7 varsa direk kur gitsin ben öle yaptım kendisi otomatik kaldırıyo... :D

XP'de ÇALIŞMAYACAKTIR.İNDİRİP DENEMEYİN BİLE.

Notu büyük harflerle düşeyim ben de, deneyince niye "geçerli win32 uygulaması değil" hatası aldığınızı anlayın.

Kendimden biliyorum da :D

neden acaba Win Xp ömrü tukendı mı artık yeni gelecek tüm proglar Xp'ye uyumlu olmıcak mı acaba ?

xp de çalışmasının ana nedeni hardware grapich hesaplama servisinin olmayışından gıcıklığından değil yani bu servisle lkat kat daha hızlı çalışıyo program direk ekran karından hesaplanıyo drirectx e girmiyor...

ındırme lınkı bulamadım hacılar :D Edit : ben başka yerden bakıomusum ondan bulamamısım :D

Edit buldm malesef TR yok :(((

İngilizce , Fransızca , Portekizce , Flemenkçe(Hollanda'nın Dili) , İspanyolca var ama TÜRKÇE Yok ! :(

Download İçin

Please register to see this content.

Şimdi Yükleyine basın .. :D

neden acaba Win Xp ömrü tukendı mı artık yeni gelecek tüm proglar Xp'ye uyumlu olmıcak mı acaba ?

Evet ömrü tükendi.Daha doğrusu yaşlandı artık.Güncel teknolojilerin çoğuna destek vermiyor, ayrıca yapısı Vista ve 7 kadar esnek olmadığı için gittikçe stabilitesinden ve hızından ödün vermeye başlıyor.

XP günümüz ihtiyaçlarına cevap veremeyen bir sistem,hala da (eski makineler dışında) neden böyle çok kullanıldığını çözebilmiş değilim.

Ayrıca yeni MSN dışında IE9 da XP uyumlu olmayacak. Çeşitli yazılımlar da XP'de ya çalışmıyorlar,ya da verimsiz çalışıyorlar. Oyunlarda da uyumsuzluklar başladı (Just Cause 2 vs.) Artık XP devri bitiyor... Bunu kabullenin.

Aynen Geçin Windows7 ye ..

Ramınızmı az 100 Tl daha verin 2gb alın :D keyfine bakın XP ne hızlı diosunuz o zaman Wİndows98 kurun o daha hızlı ama

doru düzgün oyunları oynayamazsınız sadece eski oyunları oynarsınız bence onu kurun hiç pcnız kazmaz pes2010 warken pes3 oynarsınız

msn 6 ie5 kullanırsıınz zaten ramıde az kullanıo :D

Morning bişey sorcam bu msn UAC ye takılıyor her açısımda ızın ıstıyor ama sonucta bu mıcrosoftun programı neden bole bişi istiokı

ve bu yuzden pc acılırken msn acılmıor oto olarak ve UAC kapat dıceksın ama kapatırsamda sidebar calısmıor ?

Windows Live Temel Parçalar aşağıdakileri gerektirir:

*İşletim sistemi: 32 bit ve 64 bit Windows Vista Service Pack 2 ile Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008Service Pack 2 Platform Güncelleştirmesi ve Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2 Platform Güncelleştirmesi.

* İşlemci: 1,6 GHz veya daha hızlı

*Bellek: 1 GB veya daha fazla RAM

* Çözünürlük: En az 1024 × 576

* Internet bağlantısı: Internet işlevselliği için çevirmeli veya geniş bant Internet erişimi gerekir (ayrı olarak sağlanır). Şehiriçi veya şehirlerarası ücretler uygulanabilir.

*Grafik veya ekran kartı: Windows Live Movie Maker için DirectX 9 veya üstünü ve Shader Model 2 veya üstünü destekleyen bir ekran kartı gerekir.

Ayrıntılı sürüm notlarını görüntüle

Ek gereksinimler

Belirli Windows Live programları için aşağıdaki bileşenler gereklidir ve bilgisayarınızda bulunmuyorlarsa sizin için bunlar da yüklenebilir.

* Fotoğraf Galerisi ve Movie Maker için: Bazı DirectX 9 bileşenleri.

*Sync için: Sync'i Mac üzerinde çalıştırmak için, OS X 10.5 veya daha yenisini yüklemiş olmanız gerekir.

Windows Live Temel Parçalar beta için Windows 7 veya Windows Vista gereklidir. Windows XP'den nasıl yükseltebileceğinizi öğrenin. Messenger, Fotoğraf Galerisi, Mail, Movie Maker, Yazar, Aile Koruması ve Sync'in beta sürümlerini, artı Bing Çubuğu'nu ve Messenger Companion'ı içerir. Microsoft Office Outlook Bağlayıcısı Paketi ve Microsoft Silverlight sahibi de olursunuz.

saygılarımla ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...