Jump to content

Windows 7 Ses Sorunu !

BuRak2677

Recommended Posts

bi sorum olcak ses kartı drıverını kurdum da bı sorum war Xp ye gore ses az gelıor mesela kulaklık taktıgımda xp de kulagı kulagımdan cıkarttıgımda bayaga ses gelıordu ama sımdı oyle dııl az gelıo ses ve mıkserden artırmama ragmen gıne aynı normal olarak hoparlordende ses ayarı en dusuk 1 de olur her zaman xp de o 1 sesde sarkılar net duyuluo w7 de nerdeyse duymıcam ole yanı neden bu boyle ?

Ses bendede sorunlu winanpta muzik dinlerken bilgisayar az bir kasılsın caz cuz sesler geliyo güncel driver kurmama rağmen sorun aynı winampın son sürümlerinide denedim facede youtubede video izlerkende aynı sorun laptop dual core 2 gb ram

bende yaşıyorum öyle bir sorun ses kartınızın üreticisinin sitesinden win7 driverını indirip deneyin bbelki olur benim ses driverimın win7 driverı yok oyüzden bazen çalışır bazen çalışmaz.

ne alakası warkı ? kulaklıgı cıkardıgım zaman SES 1 deyken bıle cok yuksektı XP de sımdı 7 de az dıorum kulaklıkla ne alakası war ?

Ben kulaklıkla bir alakası var demedim zaten mikrofon ile alakalı olabilir dedim başıma geldide oradan biliyorum.

Not: "W" lar yerine "V" olması gerekmiyormu.

ne alakası warkı ? kulaklıgı cıkardıgım zaman SES 1 deyken bıle cok yuksektı XP de sımdı 7 de az dıorum kulaklıkla ne alakası war ?

Arkadaş insan gibi sana bir öneri vermiş.Sende insan gibi cevap ver.Ne demek Ne alakası Var?

Bu nasıl kelimedir böyle.

Sürücüden kaynaklı bir problem olabilir.En güncel sürücüyü yükleyin.Gerekli tüm ses ayarlarını kontrol edin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...