Jump to content

Bu Pc'de çalışacak Oyun?

Mycrosoft

Recommended Posts

call of duty 2

pes 6

sen de ne yaptın yav benim sistem 256 mb ram 1.24 ghz işlemci 128 ekran kartı bu oyunları rahatlıkla çalıştırıyor...

Sen bi cod 4, Monut&blade warband ,Empire total war, assasin creed pyunlarını dene

sen de ne yaptın yav benim sistem 256 mb ram 1.24 ghz işlemci 128 ekran kartı bu oyunları rahatlıkla çalıştırıyor...

Sen bi cod 4, Monut&blade warband ,Empire total war, assasin creed pyunlarını dene

zevk alabılecegı oyunlar acısından yazdım :) ben cok sevıorum bu 2 oyunu tavsiye yane :)

1.counter strike 1.3

2.max payne 2 (bu oyunu kesinlikle al)

3.hard truck

4.smack down

5.cod 2

6.need for speed (hot pur shift,underground 1,2)

7.confict desert storm (bunuda al bence)

2 ve 8. oyunu kesinlikle almaslısın cok guzel

Sadece DX9 desteği olan güncel oyunları (COD4,Assasin's Creed vs.) unutun.Ayrıca Antialasing diye bir kavramla da ilginiz olmayacak.

Onun öncesi için kart kendinden beklenebilecek kadar her oyunu oynatıyor.

Güncel olarak aklıma gelen 2 oyun var:

- Mount & Blade Warband (DX7 modu var,onla oynanacak)

- Trackmania United-Nations Forever

Diğerleri zaten yazılmış.Eklemek gerekirse:

- NFS Carbon ve önceki tüm serileri

- COD1,United Offensive,COD2

- Doom 1-2-3

- Half-Life 1 ve 2 tüm serileri Episode'lar dahil (DX8 modunda açmak gerek,yoksa aşırı kasar)

- Portal

- CS

- GTA San Andreas'a kadar tüm serileri

- Max Payne 1-2

- Medal Of honor serisi (Airborne hariç)

- Far Cry

- Sims 1-2 (3 oynanmıyor sanırım)

vs.

Ayrıca:

http://forum.donanimhaber.com/m_6668686/mpage_1/key_/tm.htm[/CODE]

Dediğin oyunları 6800GT gibi bir kartla oynayabilir.6800GT de 128 MB,FX5200 de 128 MB.Ama arada "uçurum" var.

Bellek miktarına bakıp ekran kartı yorumu yapmaktan vazgeçin artık.

Dediğin oyunları 6800GT gibi bir kartla oynayabilir.6800GT de 128 MB,FX5200 de 128 MB.Ama arada "uçurum" var.

Bellek miktarına bakıp ekran kartı yorumu yapmaktan vazgeçin artık.

ekran ayarlarını düşürür olur biter.Bence ram daha önemli

ekran ayarlarını düşürür olur biter.Bence ram daha önemli

bende bi masaüstü bi laptop var. Masaüstünde Ati X 1950 diyerinde Hd 4650 var. X1950 ile 3d destekli oyunları açamıyorum.hd 4650 de gta 4 açabiliyorum.Aradaki farkı sen düşün.(!)Bu yüzden bilmeden konuşma yapma lütfen!

bir oyunu dx8 modunda nasıl açabilirim? half life 2 bende kasıyor da o yüzden :( .

Half-Life 2'nin tüm oyunlarına kısayol oluşturup dosya adının sonuna -dxlevel 80 diyerek DX8'de açabilirsin.

Mesela:

"C:\Half-Life 2\hl2.exe" -dxlevel 80

gibi.

Diğer oyunların da çoğunlukla oyun içinde ayarı vardır (Call of Duty 2,Fear vs.)

Most Wanted gibi oyunlar da kendi ayarlıyor zaten.

bende bi masaüstü bi laptop var. Masaüstünde Ati X 1950 diyerinde Hd 4650 var. X1950 ile 3d destekli oyunları açamıyorum.hd 4650 de gta 4 açabiliyorum.Aradaki farkı sen düşün.(!)Bu yüzden bilmeden konuşma yapma lütfen!

zaten ben tamamen önemi yok demedim ki tabi ki ekran kartı da önemli ama ram kaldrmadıktan sonra olay bitmiştir...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...