Jump to content

Inf Dosyasının 19712 Satırı Geçersiz!

Recommended Posts

adszrd.png

Xp'ye sadece driver entegre yapmak istiyorum fakat driverpack ile driver entegre ettikten sonra denediğimde yukarıdaki hatayı alıyorum.

Windows Xp sp3.

Driver entegreden başka birşeyini değiştirmedim.

3 gündür deniyorum ama hep aynı hatayı alıyorum.Yardımcı olurmusunuz.

arkadaşlar masstorage ile alakası yok. ben temiz sistemede, modifiyeli sistemede ekliyorum hiçbir hata almıyorum. driver packs base programının editlediği bir inf dosyasından kaynaklanıyor sorun.

sıfırdan dene. eğer tam olarak driver packs'ı kullanmayı bilmyorsan anlatımlarıda var...

sata driverleri eğer driver packbase ile eklenmişse ve sende driverpackla entegre ediyosan sorun ordan kanaklanıyo yani eskisini kadırıp yeni inf dosyası oluşturuluyo inf. geçersiz görünüyo masstorage ile alakası yok

arkadaşlar masstorage ile alakası yok. ben temiz sistemede, modifiyeli sistemede ekliyorum hiçbir hata almıyorum. driver packs base programının editlediği bir inf dosyasından kaynaklanıyor sorun.

sıfırdan dene. eğer tam olarak driver packs'ı kullanmayı bilmyorsan anlatımlarıda var...

Ben şu anlamda önermiyorum; işe yaramıyor.

Yani işte gördük benim xplerde masstorage vardı.Sata desteği olsun diye eklemiştim

Fakat sata'lı arkadaşlar yine sıkıntı çektiler.

Satalar için masstorage bir işe yaramıyor, ben bu yüzden önermiyorum.

adsziq.png

Yukarıdaki gibi yapıyorum zaten.Masstroge seçmiyorum.

Driver eklemeden önceki " txtsetup.sif" dosyasını, driver ekledikten sonraki " txtsetup.sif" dosyası ile değiştirince o hatayı vermedi düzeldi.Fakat böyle yapınca herhangi bir problem olurmu?

Ben şu anlamda önermiyorum; işe yaramıyor.

Yani işte gördük benim xplerde masstorage vardı.Sata desteği olsun diye eklemiştim

Fakat sata'lı arkadaşlar yine sıkıntı çektiler.

Satalar için masstorage bir işe yaramıyor, ben bu yüzden önermiyorum.

masstorage'yi nlite ile eklersen sorun kalmaz Eke. ama öylede çok uzun sürer :D belki düşünürüz sata integrator :)

adsziq.png

en alttaki tikide kaldır.

adsziq.png

Yukarıdaki gibi yapıyorum zaten.Masstroge seçmiyorum.

Driver eklemeden önceki " txtsetup.sif" dosyasını, driver ekledikten sonraki " txtsetup.sif" dosyası ile değiştirince o hatayı vermedi düzeldi.Fakat böyle yapınca herhangi bir problem olurmu?

Masstorage seçmiyorsan niye text modu seçiyorsun?

masstorage'yi nlite ile eklersen sorun kalmaz Eke. ama öylede çok uzun sürer :D belki düşünürüz sata integrator :)

Evet onu kullanacağım.

EKLEME : Onur önce görmüş :)

Hallettim sorunumu. Driverpack Base 7 kullanıyordum entegre için onda hata veriyodu.Driveroack base 10.06 indirdim onunla yaptım hata vermedi.

Cevaplarınız için teşekkürler...

Masstorage seçtin mi?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...