Jump to content

Pc Hakkında Yorum !

by_mahmidillo

Recommended Posts

AMD Phenom II X4 955 AM3 3.2GHz 8MB Cache 45nm İşlemci

GIGABYTE 890GPA-UD3H AMD 890GX+SB850 AM3 DDR3 1866(O/C) Anakart bumu olsun ASUS

M4A89GTD PRO/USB3 AMD 890GX bumu

HI-LEVEL 4 GB (2x2GB) DDR3 1600Mhz DUAL KIT Ram

WD 3.5" 500GB 32MB SATA2 7200 Rpm Caviar Black Harddisk

AKASA Akasa ZEN 520W - Siyah

INCA 22" IL-1022DVI GENİŞ EKRAN LCD MONİTÖR

BÜTCEM 1400 TL

EKRAN KARTI ANAKARTIN ÜZERİNDE VAR BU EKRAN KARTIYLA GTA 4 DAHİ OYUNLAR ONAYABİLİRMİYİM OYUN İCİN ALIYOMDA İLERDE HD 5830 DÜSÜNÜYOM

ANAKARTI ASUS MU SECİYİM YOKSA GİGABYTE Mİ

TESEKKURLER

Kardeşim amd sistem topluyorsan köprülere bak kesinlikle atı cipsetli olsun sakin ndvia alma fazla performans alamazzın cipsetleri atı olan bi anakart al bence

İşlemci:AMD

Chipset:ATI

AMD+ATI=Yüksek Performans

amd işlemci olduğu için msı veya asus markalı bi anakart alırsam daha iyi perfomans alırsın.

harsh kardeşime katılıyorum ama onboard ekran kartı var demişsin bu ekran kartı kac mb ve kac bit onuda yazarmısın

bende yeni pc aldim

amd phenom II 955

gigabyte 790fxa-ud4

2*2 gb ddr3 1333

ati hd 5770

500gb 7200rpm

700watt kasa

20'philips monitör

1700e aldim gta iv kasmadan oynadim cryss te ekranımn en yuksek cozunurlugunde(1600*900.)

en ileride 20ve ustu fps aldim

her zaman diyorum oyun için konsole alabilirsiniz. niye, tüm oyunlar önce konsola gelir ve oyun ayırt etmeksizin tüm oyunları yüksek performans alarak oynarsın.

tavsiyem xbox 360 elite konsola al fw li (kopya oyunn çalışstıran) yanına da günlük işlerini görebilecek bi bilgisayar al o paraya. hem oyununu sorunsuz oynarsın hem günlük işini bilgisayarda halledersin.

yok yinede yeni bilgisayar toplamak istiyorsan sana kalmış. Ekran kartı olarak 5830 biraz pahalı. onun yerine 5770 alabilirsin ki bu kart 4870 seviyesindedir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...