Jump to content

Rocket Dock Olmasını Istemiyorum

Recommended Posts

Ben yapmış olduğum xp ye vista inspirat ekliyorum ama rocket dock olmasın istiyorum ne yapabilirim. Şimdiden teşekkür ederim...

djonur007 arkadaşa sordum dos komutlarıyla yapabilirsin dedi ama nasıl acaba?

RocketDock'un başlangıçta açılma kaydını al bana yaz buradan.Ben onu DelReg komutuyla regden sildiririm.Başlangıçta açılmaz.

RocketDock'un Program Files'taki adresini de verirsen Onur'un dediği gibi Dos komutuyla dosyaları sildiririz.

Kimse yok mu yardım edecek herkes camiye mi gitti yoksa :-)

Böyle Çalışır

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

"RocketDock"="\"C:\\Program Files\\RocketDock\\RocketDock.exe\""

Böylede Silersin

Windows Registry Editor Version 5.00

[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

"RocketDock"="\"C:\\Program Files\\RocketDock\\RocketDock.exe\""

Senin için ufak bir şey hazırladım.

INF yüklemesiyle başlangıçta açılmasını kapatıyor.Dos komutuyla da RocketDock'un dosylarını siliyor.

Dikkat : İçindeki dos komutu virüs olarak görülebilir antivirüs yazılımları tarafından.İzinsiz dosya sildiğindendir, virüs olduğundan değil.

:download1:

Please register to see this content.

svpack klasörü yok ki :rolleyes:

windows kurulurken yüklenmesin demiyor musun, tamam işte.

yükleyeceğin sistemin i386\svpack klasöründe program olması gerekiyor hatta burada güncellemelerde var hfslip ile eklenen burada roketdock adında ya da başka bir adla roketdock programı olması lazım boyutu yaklaşık 6.5 mb civarı onu sil, sorun çıkarmaz.

elinde sistemin isosu varsa onu aç i386\svpack'den roketdock'u sil kaydet, test et kullan.

arkadaşlar siz arkadaşın sorusunu yanlış anladınız.(bazılarınız) arkadaş vista inspirat'ı katılımsız yapmış eklemiş. onu kurduruyormuş pc'ye. bize diyorki vista inspirat kurulsun ama içindeki roket dock kurulmasın diyor.

bunu yapmak için reglere gerek yok zaten programı bulamayacağı için otomatik açılmayacaktır. dos komutlarını araştır. klasör silme komutunu bul oradan yapabilirsin.

arkadaşlar siz arkadaşın sorusunu yanlış anladınız.(bazılarınız) arkadaş vista inspirat'ı katılımsız yapmış eklemiş. onu kurduruyormuş pc'ye. bize diyorki vista inspirat kurulsun ama içindeki roket dock kurulmasın diyor.

bunu yapmak için reglere gerek yok zaten programı bulamayacağı için otomatik açılmayacaktır. dos komutlarını araştır. klasör silme komutunu bul oradan yapabilirsin.

Benim hazırladığım exe'de dos komutu da var.

DEL C:/Program Files /RockeDock/*.*

bakmamıştım. arkadaşım eke abimin verdiği komutla yapabilirsin...

sağolasın eke abi...

Yav ne zamandır söyleyeceğim söyleyemiyorum.

Bana abi deme yaf :D Ben senden büyük olduğumu düşünmüyorum :)

yaş olarak büyüksün. ben 16 yaşındayım. sen geçenlerde fianllerim falan var demiştin bir yerde; buda senin üniversitede olduğuu gösterirr ;)

Saygıda kusur oluşturmasın iki hece :) eke a-bi :D

yaş olarak büyüksün. ben 16 yaşındayım. sen geçenlerde fianllerim falan var demiştin bir yerde; buda senin üniversitede olduğuu gösterirr ;)

Saygıda kusur oluşturmasın iki hece :) eke a-bi :D

Espritüel olsun diye öyle yazmıştım.Ben 16'ma 15.08 de basacağım inş. Onur abi :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...