Jump to content

Comodo Time Machine 2.6.138262.166

YAGMURADAM

Recommended Posts

Comodo Time Machine 2.6.138262.166

ekranresmim2.png

ekranresmim.png

ekranresmim3.png

ekranresmim4.png

Program hakkında bilgiler:

Comodo Time Machine sisteminizi zaman yolculuğuna çıkararak bir önceki yedek tarihine geri dönmenizi sağlayacak. Bilgisayarın zararlı yazılımlardan zarar görmesi, istemsiz veri kayıpları gibi durumlarda işinize yarayacak program özellikle üst düzey kullanıcılara önerilen ücretsiz bir yazılım.

Belirlediğiniz aralıklara göre sisteminizi yedekleyen programın benzerlerinden en önemli farkı bu işlemi tüm verilerinizi kapsayacak şekilde yapabilmesi. Kısacası sistemde kurulum gerektiren her tür sorunu veri kaybı yaşamadan geçmişe dönerek giderebileceksiniz. Comodo Time Machine her tür veriyi isteğe bağlı olarak kurtarabiliyor. En güzel özelliklerinden bir diğeri ise dosyaları alınan imajlarla senkronize edebilmesi. Sistemi eski günlere geri döndürmeye karar verdiyseniz program bilgisayarın varolan şeklini yedekleyerek her ihtimale karşı saklıyor. Windows'un kurtarma yazılımına göre pek çok artısı olan ücretsiz yazılım alt düzey kullanıcılara ise önerilmiyor.

Program bilişim sektöründe çalışanlara, okullara ve çocuklu ailelere ise özellikle öneriliyor. Çünkü daha yüksek risk altında olan bu gruptaki insanların veri kaybı yaşama ve bilgisayarlara daha sık format atma ihtimalleri yüksek. Ama Comodo Time Machine ile değerli dosyaları yitirmeden ve kurulum zahmetiyle uğraşmadan hızlı ve pratik bir şekilde bu zahmetten kurtulma şansınız var.

Minimum Sistem Gereksinimleri

Intel Pentium III işlemci veya üstü

128 MB RAM

Minimum 4GB / Önerilen 10GB boş alan

Önemli not:Yükleme bittikten sonra sistemi yeniden başlat diyecek kabul edin.Sistem açılırken windows tan önce programın kendii açılıyor.Ve yükleme yapıyor.

Bu program deepfrezee ve rollback programlarına benziyor.Çalışma mekanizması aynı.

Yedek alması 3-4 saniye sürdü.

Sonra masüstümden bir klasörü silip,klasörümü silmeden önce aldığım yedeğe döndüm.Sonuç klasörüm geri yüklendi.Yedeği geri yükleme 30 saniye bile sürmedi.

Unutmadan yükleme sırasında tüm disklerinizi koruma altına almayı unutmayınız.Tabii sürekli dosya klasör yüklediğiniz diski hariç tutmalısınız derim.

Yedeğe dönmeden sistemi normal bir şekilde yeniden başlatırsanız aldığınız yedeğe dönmüyor.Bu yönüyle deep freze den ayrılıyor.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Dosya boyutu: 19.8 mb tır.

2wpiipt.jpg

http://eu1.download.comodo.com/ctm/download/setups/client_setup_2.6.138262.166.exe

Bana Rollback programını hatırlattı.Rollback gibi başımıza iş açmasın.Ücretsiz olduğunada emin misiniz?

Rollback ne iş açtı ki başına? Hem kendi bilgisayarıma, hem de bir çok arkadaşımın bilgisayarına kurdum ve kullandım, hiç bir sorun falan yok.

Benim sorum şu olacak: RollBack mi bu mu; hangisini önerirsiniz?

Rollback ne iş açtı ki başına? Hem kendi bilgisayarıma, hem de bir çok arkadaşımın bilgisayarına kurdum ve kullandım, hiç bir sorun falan yok.

Bu programı henüz kullanmadım.Rollbacki kullandım ve hdd mi bozdu.Ayrıca cracklısı zaten yok.Cracklasanız bile 15 gün sonra crack devre dışı kalıyor ve siz rollbacki kullanamıyorsunuz.ilk aldığınız yedeğe geri dönmek zorunda kalıyorsunuz.bu programı denemekten korkuyorum.

Comodo derim, Rollback'i de yıllarca kullandım ve bir çok insanın bilgisayarına kurdum, hiç bir sorun da yaşamadım ayrıca. Bu tür programlar sayesinde sık formattan kurtuldum. Comodo'yu tercih sebebim; tamamen ücretsiz olması ve Rollback teki Disk birleştirememe sorununun olmaması.

Bu programı henüz kullanmadım.Rollbacki kullandım ve hdd mi bozdu.Ayrıca cracklısı zaten yok.Cracklasanız bile 15 gün sonra crack devre dışı kalıyor ve siz rollbacki kullanamıyorsunuz.ilk aldığınız yedeğe geri dönmek zorunda kalıyorsunuz.bu programı denemekten korkuyorum.

Mesajına yanlışlıkla teşekkür ettim :)

Senin HDD'nin zaten bozulacağı varmış RollBack'e denk gelmiş, dediğim gibi hem arkadaşlara hem kendime hem de onlarca müşterime kurdum, saat gibi sorunsuz çalışıyor.

Ayrıca crack'lisi de var ve tam sürüm olarak kullanıyorum şu anda kendi PC'mde, bozuldukça geri sarıyorum sistemi; formattan kurtuldum artık.

Enfes bir program gibi görünüyor,

Daha önce smart recovery kullanmıştım,antivirüs prgsi bile kullanmaya gerek kalmamıştı,pc tökezlemeye başladımı geri alıp tertemiz hale getiriyordum,bir nevi deepfreeze gibiydi ama daha profesyonel bir prg idi,

Bunu deneyen varsa izlenimlerini aktarabilir mi,

Teşekkürler,saygılar...

Enfes bir program gibi görünüyor,

Daha önce smart recovery kullanmıştım,antivirüs prgsi bile kullanmaya gerek kalmamıştı,pc tökezlemeye başladımı geri alıp tertemiz hale getiriyordum,bir nevi deepfreeze gibiydi ama daha profesyonel bir prg idi,

Bunu deneyen varsa izlenimlerini aktarabilir mi,

Teşekkürler,saygılar...

Kendi PC'mden Rollback'i kaldırıp bunu kurdum; müşterilerimini de 3-5 ine kurdum. RollBack'ten daha hızlı, sistemi daha az yoruyor, Win 7 64 bit'te dahi kusursuz çalışıyor ve crack sıkıntısı yok. Daha ne olsun...

hani diyordum eski göz ağrısı rollback le arasında ne fark olacak diye hakikatten varmış win 7 ultimatede de bile çalışıyor. artık özürlü kullanıcılarım makinelerini bozarlarsa sorun yaşamıyacağım

Mesajına yanlışlıkla teşekkür ettim :)

Senin HDD'nin zaten bozulacağı varmış RollBack'e denk gelmiş, dediğim gibi hem arkadaşlara hem kendime hem de onlarca müşterime kurdum, saat gibi sorunsuz çalışıyor.

Ayrıca crack'lisi de var ve tam sürüm olarak kullanıyorum şu anda kendi PC'mde, bozuldukça geri sarıyorum sistemi; formattan kurtuldum artık.

verdiğiniz linkte cracklısı var mı? Cevap bekliyoruz:)

• 5 ay sonra...

[quote name='avantis' date='21 Haziran 2010 - 18:50 ' timestamp='1277146827' post='833820']

verdiğiniz linkte cracklısı var mı? Cevap bekliyoruz:)
[/quote]
Selamlar,
Comodonun sitesinde bu prg için %100 free diyor,ben de kullanıyorum,serial,kayıt falan istemedi şimdiye kadar,
Sizin cracklisi dediğiniz prg bu prg mi?
Saygılar...

Bİrkaç sene önce Rollback için Deep Freeze'in pabucunu dama attı diye açılan başlıklar sonucu PC'ye Rollback kurdum..
Ancak programı kaldırmadan C'ye format atınca harici harddiskimdeki 320 GB veri Rollback programını kurduğum günkü haline geri döndü.
Onca film, oyun, mp3, fotoğraf aklına ne geliyorsa uçtu gitti. Çözümünü de bulamadım maaalesef.
Bu tür programları kullanacaklar dikkatli olsunlar derim. Ben harddisk yedeği için acronis true image kullanıyorum.
İşletim sistemi, driver, güncelleme ve programları kurduktan sonra aldığım bir temiz yedek var. Sistem teklemeye başlayınca ona geri dönüyorum.
İşim sadece harddiskte C ile oluyor. Aman dikkat... !!!

[quote name='emutlu' date='05 Aralık 2010 - 00:08 ' timestamp='1291508302' post='921619']
Bİrkaç sene önce Rollback için Deep Freeze'in pabucunu dama attı diye açılan başlıklar sonucu PC'ye Rollback kurdum..
Ancak programı kaldırmadan C'ye format atınca harici harddiskimdeki 320 GB veri Rollback programını kurduğum günkü haline geri döndü.
Onca film, oyun, mp3, fotoğraf aklına ne geliyorsa uçtu gitti. Çözümünü de bulamadım maaalesef.
Bu tür programları kullanacaklar dikkatli olsunlar derim. Ben harddisk yedeği için acronis true image kullanıyorum.
İşletim sistemi, driver, güncelleme ve programları kurduktan sonra aldığım bir temiz yedek var. Sistem teklemeye başlayınca ona geri dönüyorum.
İşim sadece harddiskte C ile oluyor. Aman dikkat... !!!
[/quote]

[b]Kesinlikle haklı[/b]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...