Jump to content

Güncel Basketbol Haber Ve Yorum Blogu !

Mytolocia

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar . Sizlere yeni kurmuş oldugum blog'umu tanıtmak istiyorum. İlk açtıgımda sadece katılımsız program yayınlama amacım vardı . Fakat bir arkadaşımın da yardımıyla Nba ve Türkiye Basketbol Ligi ile ilgili her daim güncel bir blog hazırlamaya karar verdik.Şu sıralarda nba başta olmak üzere tüm basketbol liglerinden Güncel Haberler ile beraber gerçekten güzel yorumlara değineceğiz.Tabiki bunu sizler için yapacağız.

İşte Siteden ufak bi caps :

Gerçekten güzel işlere imza atacağımızı belirtmek istiyorum tekrar.

Ufak bir not :
-
Site Logosunda Nba haberleri yazmıyor Mytolociasarea yazıyor Mytolocia benim nickim . O logoyu da en kısa zamanda değiştireceğiz.
- Sakın bir art niyet aramyın , amacım reklam değil. Umarım açıklayabilmişimdir. :)

Blog Adresimiz :
www.mytolociasarea.blogspot.com

Okudugunuz için teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar ben Türker. Genelde isim olarak değil de çevremde 'bu herif nbaci' diye tanınıyorum:D . Arkadaşım Mytolocia ve ben sizin merak ettiklerinizi sizin için bulmaya, yazmaya, paylaşmaya başladık. Hepinizi blogumuzda görmekten gurur duyarız.

Türker arkadaşımızın hastalagı nedeniyle bir süre blog da Basketbol ile ilgili özel yorumlara değinemeyeceğiz. Bunun yerine Güncel Haber yayınlarını sol sütüna ekledik. Bu arada site adresimiz değişti :

www.duallayer.wordpress.com[/CODE]

Güncel Haber yayınları kaynağı olarak nbatürk kullanmaktayız. Hepinizi blogumuza bekleriz. İyi bloglar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...