Jump to content

Ekran Donuyor

haci1

Recommended Posts

Yardımcı Olacaklara Şimdiden teşekkür ederim benim bir laptop um var Acer Aspire 5739G

İntel core 2 duo prcessor

P7450(2.13 GHZ 1066 Mhz FSB)

**NVIDIA GeForce GT240M**

kardeşlerim Bİlgisayarı aralık gibi aldım windows 7 64 bit olarak geldi ama memnun olmadım kendim 32 bit window 7 yükledim sonra Xp ye çevirdim Ve gayet güzel kullanıyordum Fakat Belli bir süre sonra birden bire videolarda Garip siyah yeşil çizgiler ekranda donma bilg de yavaşlama veya Ve ekran kartı hatları almaya başladım Windows yedi ekran kartı büyük bir sorundan kurtarıldı gibi hatalar veriyor sonra yavaş yavaş düzeliyor ekran Oyunlara hiç giremiyorum gitdikten 5 dk sonra ekran kitleniyor ses devam ediyor fakat ekran kitleniyor mecburen oyunu kapatmak zorunda kalıyorum yada res atmak zorunda kalıyorum ekran kartını tekrar orjinal sitesinden indirdim fakat aynı sorun yine var sadece biraz daha azaldı Acaba Donanımsal mı yoksa bilg üzerinden bir hata mı var yardımcı olursanız çok makbule geçer Yoksa gidecek 1 Gb turbocash 2796 Mb ekran kartı :S

Haci yazdığına göre donanımda hata gözüküyor benşm bi arkadaşta dediğin yolları izlemişti masaüstü pc sinde

win7 64 bitten 32 bit sonra xp şeklinde onun pc komple değişti kasa exper in merkez fabrikasına gitti gine sorunu bulamadılar fazla değil

2 ay felan oluyo bu olay Allah yardımcın olsun...

eğer ekranda siyah yeşil çizgiler çıkıyosa çok büyük ihtimalle ekran kartı arızası var demektir. işletim sistemiyle alakası olmaz arıza oluşmasının. garantisi devam ediyosa bence hemen değiştir...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...