Jump to content

Son Not Girme Tarihi Nedir?

0sk1

Recommended Posts

Coğrafya öğretmenimiz yarın bizi klasik sınav yapacağını bunun sonucunun da sözlüye girileceğini söyledi nedeni ise çok garip diğer sınıflardan birinde kopya çeken olmuş toplu yazılıda şu anda e,okul a giremiyoruz takdirim bu derse bağlı buradaki diğer anadolu liselerinin sınavları bitmiş bi biz kaldık galiba, şimdi hoca blöf yapıyor olabilir çünkü genelde 2-3 haftada bir sözlü yapacağım çalışın der herkes harıl harıl çalışır sözlü yapmaz ama gayet ciddi gibiydi en son e okul a girdiğimiz de, dün, girmemişti fakat daha sözlü girmeyen başka hocalar da vardı hoca acaba yapabilir mi yarın sözlü-sınav? Şu saçmalık var biz diğer sınavları afedersiniz eşek gibi çalışırken adam kopya çekiyor biz çekiyoruz ceremesini çok sinirim bozuk zaten sene sonu ders çalışma istediğim dahi kalmadı sorayım dedim :)

karne basılana kadar girme hakkı var

son tarih diye bişey yok

Evet öyle imiş galiba ben bizim arkadaşın babasına sordum o müdür başka bir okulda e okul a her zaman girebilir karne de görünmese de dedi..

Evet öyle imiş galiba ben bizim arkadaşın babasına sordum o müdür başka bir okulda e okul a her zaman girebilir karne de görünmese de dedi..

karne basıldı diyelim notun 75 mesela

sonradan hoca onu değiştirir

karnende 75 e-okulda 70 olabilir o zamanda e-okuldaki not geçerlidir

karne basıldı diyelim notun 75 mesela

sonradan hoca onu değiştirir

karnende 75 e-okulda 70 olabilir o zamanda e-okuldaki not geçerlidir

Evet arkadaşın başına aynısı geldi karne verildikten baya sonra fark edilmişti değiştirdiler ee tamam hadi bu sorundu diyelim adam bunu durduk yere yapabilir mi?

Ben de Coğrafya öğretmeniyim.. daha dün dersten bıraktığım 2 kişiye geçer not verdim.Şimdi not fişini e-okuldan tekrar çıkartıp dosyama koymak kaldı..

Bu arada karne çıkana kadar not verilebilir ;)

veee tabiki öğretmen istediğini yapabilir; çünkü liselere müfettişler 5 ile 7 yıl arasında uğrar :) yani yazılı kağıtlarıyla not fişleri ve not defterini karşılaştırmaları gereken bir işlemi yapacaklarını sanmam.Yapacak bir müfettiş çıksa da dediğim gibi: 5 ile 7 yılda bir :)

Evet arkadaşın başına aynısı geldi karne verildikten baya sonra fark edilmişti değiştirdiler ee tamam hadi bu sorundu diyelim adam bunu durduk yere yapabilir mi?

durduk yere sözlüye müdehale edebilir, ödeve belki ama yazılıya asla...

yazılı üzerinde asla oynama yapılamaz...

15 inde beceri eğitimi sınavı vardı.Bittiğinde çıkıyordum.

Bizim bilgisayar hocaları baktım harıl harıl cevaplandırıyor hemen.

Bende dedim kolay gelsin :D

İnşallah adam gibi bir not alırım çünkü bir sorunun cevabı yarım sayfa :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...