Jump to content

Bilgisayarimda Donma Sorunları.

rate123

Recommended Posts

Mrb arkadaşlar iyi günler şimdi yeni bir sistem kurdum Xp Conax diye win7 xp karışımlı birşey nese arkadaşlar şimdi oyun oynuyorum 20 30 dakka güzel oyun oynuyorum ve birden kasılıyor bilgisayar oyunda donmalar falan oluyor ve bilgisayar kendiliginden restart atiyor acaba sebebi işletim sisteminden'mi yoksa başka bir donanımsal sorun'mu var

İyi Günler.

Şimdi arkadaşlar ben bunu bir kez daha kurmuştum o'zaman driverlerini kendi kurmuştu sonra normal katılımsız xp kurdum ve şimdiki yani 3 gün önceki formatımda tekrar bunu kurdum ama driverleri kendi kurmamış bu sefer el ile kendim kurdum.

Mrb Tekrar'dan arkadaşlar Bugun bilgisayarima orjinal xp sp3 kurdum ve bu sorun hala devam ediyor oyunlarda bir süre oynuorum 20 30 dakka ve birden kasmaya başlıyor acayıp bi şekilde sonra kendiliginden restart atiyor bilgisayar ve bu sorun 2-3 haftadir var ben işletim sisteminden zannediyordum ama sorun onda degilmiş şimdi ne yapmam gerek yardımcı olabilcek varmi.

evet banada öyle oluyor dün half life yapıyordum birden pc dondu 30 sn filan bekledi sonra reset attı kendi kendine geri açıldı sıcaklıklar normal ne sorun var bende anlamadım senin sıcaklıklar bayağı yüksek fanları temizle

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...