Jump to content

Çöp 3

muharremerd

Recommended Posts

çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp çöp

Sanırım onlar e-mail adreslerine gelen onaylamayı yapmayan kullanıcılar.

e-mail adreslerine gelen oylamayı yapmayan kullanıcı sayısı yaklaşık 360 kişi bunlar hariç.

dikkat çekmek istediğim konu siteye katkı yapmayan kullanıcı sayısı 16725x20 kişi iken siteye en az 1 mesaj yazan kullanıcı sayısı 1763x20 kişi. amacım bu aradaki dağlar kadar farkı ortaya koymak.

16725x20 kişi ne yapıyor şuan BBG mi yapıyorlar yoksa arkamızdan iş mi çeviriyorlar ve madem üye oldular niye bir mesaj bile yazmadılar? ADMİN'im kızacak ama forum duyurularında 350.000 üyeye ulaştığımız yazıyor (en son güncelleme martta) bu üyelerin yarıdan fazlası işe yaramazsa bu kadar üyeye ulaşmanın bir anlamı kalmıyor ki.

renklerin ne anlama geldiğini biliyorum :D

GİZLİ GİRMEK için üye girişi yaparken GİZLİ seçeneğinizi seçmeniz yeterli

Bizim xxx kadar üyemiz olsun diye bi amacımız yok ki zaten! Tam tersine verimli üyeler olduğu sürece bana kalırsın 100binden fazla üye gereksiz bile.Ayrıca o kişilerden bazıları sohbet-chate mesaj yazmış olabilir geri kalanın bir çoğuda sömürü cemaatindendir. hatta bu mesajı yazarken bile "birbilebilsen" diye bir pasif üye bu konuyu okumakta :D "ah onun düşüncelerini birbilebilsen keşke"

• Administrator
e-mail adreslerine gelen oylamayı yapmayan kullanıcı sayısı yaklaşık 360 kişi bunlar hariç.

dikkat çekmek istediğim konu siteye katkı yapmayan kullanıcı sayısı 16725x20 kişi iken siteye en az 1 mesaj yazan kullanıcı sayısı 1763x20 kişi. amacım bu aradaki dağlar kadar farkı ortaya koymak.

16725x20 kişi ne yapıyor şuan BBG mi yapıyorlar yoksa arkamızdan iş mi çeviriyorlar ve madem üye oldular niye bir mesaj bile yazmadılar? ADMİN'im kızacak ama forum duyurularında 350.000 üyeye ulaştığımız yazıyor (en son güncelleme martta) bu üyelerin yarıdan fazlası işe yaramazsa bu kadar üyeye ulaşmanın bir anlamı kalmıyor ki.

renklerin ne anlama geldiğini biliyorum :D

GİZLİ GİRMEK için üye girişi yaparken GİZLİ seçeneğinizi seçmeniz yeterli, sizin isminiz sayfanın altında silik görünüyor diğerlerininki renkli.

Ee ne yapalım? Adam mesaj yazmak zorunda değil. Herkesin paylaşacak birşeyi de olmayabilir. Warez forumlarında durum böyledir.

Bizim xxx kadar üyemiz olsun diye bi amacımız yok ki zaten! Tam tersine verimli üyeler olduğu sürece bana kalırsın 100binden fazla üye gereksiz bile.Ayrıca o kişilerden bazıları sohbet-chate mesaj yazmış olabilir geri kalanın bir çoğuda sömürü cemaatindendir. hatta bu mesajı yazarken bile "birbilebilsen" diye bir pasif üye bu konuyu okumakta :D "ah onun düşüncelerini birbilebilsen keşke"

harikasın koptum ya :H:

Net aleminde dolaşırken sıkça rastlıyoruz; "İçeriği görmek için yorum yapın!" ibaresine. Tnc'de böyle bi durum olmadığı için pasif üyeler çoğunlukta. Aslında söylediğim yöntem DB şişirmekten başka hiçbir halta yaramıyor. Sadece saçmalık. Böylesi çok daha iyi.

İçeriği görmek için üye olmak gerekli.Çoğunluk böyle bir kereliğine üye oluyor.Sonra da ya sessiz sedasız sömürüyor,ya da bir daha gelmiyor.

Bazen çeşitli konularda onca mesajın arasında, 1-2 mesajlı üyelerin o mesajlarını okuyabilirsiniz "ben bunca zamandır siteden bişeyler indiriyorum ama ilk kez yorum yapıyorum, siz harikasınız sdhksuhdkasghkdasd" gibi.

Forum şükürler olsun ustalarla dolu.Bu durum herşeye yetiyor bence.Zaten burda paylaşılan konu birkaç gün sonra diğer sitelerde boy gösteriyor.Tabiki üye sayısıda önemli ama kalite daha önemli ve ufakda olsa paylaşım yapmak birilerinin pc konusunda ihtiyacını görecek birşeyler ortaya dökmek dahada önemli.Saygılarımla.

Bende oldukca pasifimdir aslında bugüne kadar ne bi program yazdım ne de bir film müzik birşey upload ettim daha doğrusu program yazma gibi bir kabiliyetim yok elimdden geldikçe sorunları olan arkadaşlara yardım etmeye çalışıyorum film müzik resim v.s upload yapamam çünki ben daha bi filmin çıktığını duymadan burada çıkıyor ki zaten neredeyse ilk burada duyuyorum :D ayrıca biçok upload edenin internet hızı benim internetimden kat kat daha hızlı onun için ben 1 part upload edene kadar başkaların 20 part edebiliyor :o

not: bunları neden yazdım bilmiyorum :wacko::blink::huh::mellow::facepalmx::pc:

Ne bencilce yaklaşım. :)

Belki üye olmadığım büyük forum yok denecek kadar azdır. Ama hepsinde paylaşım yapmıyorum. Yüksek çoğunluğunda 10 iletim dahi yok. Sizin de öyle değil mi sanki? :) Pasif üyeleri eleştirmek anlamsız bence. O zaman üye alımlarını kapatırdık, VIP sisteme geçerdik, para ödeyene hizmet sunardık. Bunu yapan forumları biliyorsunuz. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...