Jump to content

Laptop Da Ekran Gidip Geliyor...

captain_27

Recommended Posts

ürün sıfırmı yoksa eskimi.? eğer eski 2-3 yıllık gibi bir ürün ise ekran bağlantısını sağlıyan flex kabloda sorun olmuş olabilir dicem ama her hangi bir yerine elim deyince kararıyor dediğin için bence anakart şase alıyor olabilir.vücuttaki statik elektrik makineyi karartıyordur diye düşünüyorum. nasılki masaüstü pclerde usb bellek falan takarken kendi kendine reset atıyorsa onun gibi bişey diye düşünüyorum.

ürün sıfırmı yoksa eskimi.? eğer eski 2-3 yıllık gibi bir ürün ise ekran bağlantısını sağlıyan flex kabloda sorun olmuş olabilir dicem ama her hangi bir yerine elim deyince kararıyor dediğin için bence anakart şase alıyor olabilir.vücuttaki statik elektrik makineyi karartıyordur diye düşünüyorum. nasılki masaüstü pclerde usb bellek falan takarken kendi kendine reset atıyorsa onun gibi bişey diye düşünüyorum.

laptop 1 yıllık kardeş...

oncelıkle burdan konu hakkında devam edebılırsın

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=144098&hl=

lcd kablosu yerınden cıkıyor olabılır yada buyuk ıhtımal zarar gormustur marka modelı nedır?

laptop un markası hp compaq 6720s

Packard Bell de aynısı zaten hıc farkları yok sakın alma gıt asus al gıt toshıba al bıın kat daha ıyı bendekı hp de on kabloları cıkartıgım zaman Packard Bell yazıyor aman hee alma

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...