Jump to content

Notebook Nasıl İş Gorurmu ?

echyo

Recommended Posts

benim gözümde beş para etmez :Q

ama pek birşey yapmayacaksan sadece kullanirsin :Q

Ps Cs4'te zorlar makinayı

Ayrıca FL 3'te yüklersen zorlar

delphi basic kurmadim pek hatirlamiyorum neler istediğini

yine de hayırlı olsun :)

echyo bu ürün vatan stoklarında yok.zaten fiyat belkide o yüzden ucuz.ancak ben olsam onun yerine bütçemi fazla aşmadan 1000 tl seviyesini geçmeden aşağıdaki düşünürüm. en azından ekran kartı harici ati hd 512mb.

Please register to see this content.

iyi diyorsunda ben marka olarak sony , lenova, dell ve toshıba dan baska ürün almam....

birde bunlara bakın bunlar nsl

1)

2)

butceyi biraz astım ama 3 4 yıl kdr idare edecek beni sonucta arada oyun da oynarım hem crysis fln kaldırır bunlar herhalde siz ne diyorsunuz hangisi...

iyi diyorsunda ben marka olarak sony , lenova, dell ve toshıba dan baska ürün almam....

birde bunlara bakın bunlar nsl

1)

2)

butceyi biraz astım ama 3 4 yıl kdr idare edecek beni sonucta arada oyun da oynarım hem crysis fln kaldırır bunlar herhalde siz ne diyorsunuz hangisi...

bi şey sorcam sen bu ürünleri vatandanmı alıcan yoksa başkabiryerdenmi.çünkü bu ürünler stokta yok.başka yerde bulduysan onların fiyatınıda söleki ona göre yardımcı olalım.

biri bostancıda digeri topkapıda var diye gosteriyor vatan diye dusunuyorum hangisi peki sorun orda ben karar veremedim ram ve ekran kartı olrak lenova daha ii duruyor ama bilmiyorum ne yapayım

kardeş senin kafanı biraz karıştırayım istedim bide buna bak bakalım sence nasıl.üstelik 200 tl hediye çeki var.

kardeş şunu da belirteyim.gördüğün fiyatlar sadece internet üzerinden verilen siparişlerde geçerli.vatan mağazalarına gidip ürün alırsan fiyat artıyor.bence bi telefon açıp fiyatı teyit ettir.bu arada aynı dell bimekstede var.

evet kafa karıştırmaya yonelik cok ii bir hareket ama bentaksitli alıcam bimek taksitte geçiriyor hepsi burada fena dagl ama packall bell olması işi bozuyor bilmedigim bir marka ve kimse onermiyor

yanlız şunu unutma vatandaki fiyat sadece internet üzerinden siparişlerde geçerli ve ürün internet stoğunda yok.sadece mağaza stoğunda var. mağaza fiyatınıda bence bi telefonla öğren daha garanti olur senin için.ayrıca packerdbell de hiç kötü bi marka değil.benim çevremde iki kişide var önümüzdeki haftada sana linkini verdiğim ürünü almayı düşünüyoz.tabii tercih senin ancak ben vatandan kolay kolay alışveriş yapmıyom.çok üçkağıtçılar.internetteki fiyatı görüp mağazaya gittim fiyat hemen değişti.neymiş o sadece online siparişlerdeki fiyatmış mağazalrdaki fiyat farklı olurmuş.bende gidip bimeksten aldım bi ürünü de hepsiburada.com dan aldım.dediğim tercih senin ama vatana çok güvenme.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...