Jump to content

İşte 157 Yaşındaki Kadın!

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

19023454425.jpg

Endonezya'da 157 yaşında olduğu iddia edilen Turinah adlı kadının elinde belge olmamasına karşın anlattıkları ve 108 yaşında kızı bulunmasına dayanarak yaşı hakkında doğru bilgi verdiği belirtildi. Turinah'ın hayatı boyunca sigara içtiği ve 1945'ten önce ülkesini yöneten Hollanda'nın dilini akıcı biçimde konuştuğu kaydedildi.

Kaynak:Sabah

Böle yaşlarda sigara içildigi zaman bünyeye hiçbir etki yapmıyor.(Diye duydum?.)Benim nenemde sigara içiyor şuan 76 yaşında inşanlah oda 150 yaşına felan yaşarsa rekor kırarız hep berber:D Ama romatisması oldugu için fazla yaşicanı sanmıyorum bu kadın yabancı allah bilir nasıl bakılıyordur? (Nasıl bakılıyordur derken yanlış anlamayın.Krem melhem.içeçekler kendileri özvitaminler felan,Allah(C.c) V.ss

hemen kemik yaşını ölçsünler. :D bakalım 157 mi? hayır ona göre sigaraya devam edeceğim....

1853 yılında doğmuş ozaman yani Atatürkten büyük :) acaba biliyormudur Atatürkü Bu kadının hafızası iyise tarih hakkında bir çok şey öğrenilebilir gerçi çocuğu bile 108 yaşındaymış ne uzun yaşayan bir aileymiş öyle :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...