Jump to content

Xp Lerde Mmc.exe Hatası

boss580

Recommended Posts

arkadaşlar,vodafone mobil modemi laptopuma yükleyemeyince pcde bazı hatalar olduğunu farkettim.Perfect xp sp3 2009 kullanıyorum;kullanıcı hesabı açamıyorum,aygıt yöneticisi çalışmıyor,başka kullanıcı hesabı açamıyor,vs.,kısaca *.msc uzantılı dosyaları kullanamıyordum.Velhasıl uzun araştırmalardan sonra-;ki buna mmc.exe dosyasını ve hatta msmxl.dll dosyalarını başka bilgisayarlardan kopyalayıp değiştirmekte dahil;aşağıda verdiğim linkte problemin çözümüne ulaştım.reg repair programları ve combofix antivirus de dahil bu problemi çözememiştim. tek çözüm linkteki anlatım..İngilizce ama rahat anlaşılır diye çevirmedim.Bu tür bir problemle karşılaşan olursa diye paylaşmak için yeni başlık açtım,çünkü ben sinir olmuştum ve çözümü için bir çok yerde virus ve format diyorlar.Saygılar..

Link :http://tutorial.downloadatoz.com/error-message-about-device-manager.html

• 4 ay sonra...

aşağıdaki komutları bir bat dosyasına ekleyip kullanmak yeterli olacak sanırım doğrumu anlamışım?

@Echo off
@COLOR 0A
Echo.Islem yapiliyor. Bekleyin .........
Echo. Hakkında:Xp Lerde *.msc uzantılı dosyaları kullanamama, Mmc.exe Hatası aygıt yöneticisi veya hizmetlerin açılamaması Hatasını Giderir>nul
Regsvr32 /s %windir%\system32\Msxml.dll
Regsvr32 /s %windir%\system32\Msxml2.dll
Regsvr32 /s %windir%\system32\Msxml3.dll

Echo.Islem Bitti.. 
Echo Bir Tusa Bas... Bilgisayar yeniden Baslayacak ...!!!
pause >nul
shutdown -r -t 0  Bir tusa Basin >nul

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...