Jump to content

Canon Mp250

ozgun2

Recommended Posts

Canon MP250 nin bitmeyen kartuş sistemlisini aldım ama birkaç sorunum var aşağıdaki gibi...

graphic1oa.jpg

1) bu resimde daha belli bile değil bu çizgilerden nasl kurtulacam

2) aldığım çıktıya en ufak bir su damlası deydiğinden mürekkep akıyor

Lütfen bilrnler yardım etsin

Not. yazdırma kalitesi max.da

arkadaşım kartuşlarına bir clean yaptır mutlaka canon programının içinde oalckatır. biraz araştırırsan göreceksin birde bitmeyen kartuş diye bişey yoktur sakın bunlara kanma adam sana yazıcıyı sattı peki sen den nasıl para kazanacak oda sarf üründen kazanacak bu yüzden unutma diyorum dediğim yap bir kartuşlarına clean yap oda olmadı kartuşlarını çıkar hafif ılık suda beklet 1 dk kadar sonra mozulları bir selpak yardımı ile temizle diyorum

Çizgiler için yoğun kafa temizleme yaptır.Ayrıca mürekkep akıtıyorsa tanktaki küçük memeciklerin açık olması ayriyetten tanların yazıcı hizasında olmaları lazım.

hp k5400 de aynı sorun oluştu mürekkep kısıtlama programından dolayı onu sildim yine aynıoldu hp den bir üst model k5400n programını kurdum sorun kalktı yani sorun cd deki program olabilir ama epsonda yapmadı ama şimdi kırdım çöpe attım çünkü 2 kere orjinal kartuşa 65 tl verdim 2 kere servis aynı yazıyı yazmış tkn

sa çok yadımcı oluyorya ondan dolayı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...