Jump to content

4 Gb Hc Micro Sd Hafıza Kartım Bozuldu

djlazo31

Recommended Posts

biimlendirme.jpg

resimdeki gibi 4 gb lık kartım bilgisayara kart HC SD kart destekli bi kart okuyucu ile taktığımda biçimlendirilsinmi diye bi ekran alıyorum bu ekranı onayladığımda 1.30 TB bi boyut gösteriyor.Tabiki biçimlendirmiyor.Telefondada hafıza kartı bozuk diyor biçimlendirince 30 mb gösteriyor boyutu bi kaç dakika sonra yine hafıza kartı bozuk diyor.Sürekli bu hatalarla karşılaşıyorum bu hafıza kartının tamiri düzeltilmesi imkanı varmıdır profesyonel yardımlarınızı beklioyorum

şöyle bir tavsiyede bulunabilirim: eğer elinde HC SD destekli bir fotograf makinesi varsa ona tak ve onunla format atmayı dene, belki olabilir, eğer olursa bilgisayara takıp tekrar NTFS sistemi ile biçimlendirip kullan.

olmazsa eğer garantisi varsa kesin garantiye gönder çünkü yenisiyle değiştirirler.

programla veya benzeri bir şeyle çözümü mümkün müdür acaba . Bu şifre kırma bozuk kartları da düzeltiyo die dutmuştum programını bulmuştum ama hcsd kartlara uygun olanını bulamadım.Siz bulabilirmisiniz

MMC Medic diye bi program var elimde 1 gb a kadar kartları destekliyor.

programla veya benzeri bir şeyle çözümü mümkün müdür acaba . Bu şifre kırma bozuk kartları da düzeltiyo die dutmuştum programını bulmuştum ama hcsd kartlara uygun olanını bulamadım.Siz bulabilirmisiniz

MMC Medic diye bi program var elimde 1 gb a kadar kartları destekliyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...