Jump to content

Uydunet Fiberinternet

NBatuhanK

Recommended Posts

ben 512 kbps uydunet kullanıyorum.

cs de ping derdi yok en fazla 30 oluyor.

indirme hızı her 512 gibi 50 kb/s ile sınırlı değil (140 bile oluyor)

Size küçük bir tavsiye: uydunete geçin rahat edin.

Ama orda yazan fiyatlar sadece internet.

Ordaki fiyata kablo tv parası kdv ötv felan da ekleyin. ben 512 kbps limitsiz 28 tl ödüyorum.

aynen benim pc de 3 senedir hiç kapanmadı ve net hiç düşmedi 60 kb/sn. ile 3 senedir kopmadan download a devam edior.

Arada bir işlemci ısınınca dinlendiriom 1-2 saat :rolleyes:

Arkadaşlar kesinlikle Süperonline! Birkere tipoti yanlış bilgi vermiş,Süperonline kendi altyapsını kendi kuruyor,öyle olmasa bu hızda internet veremez değil mi?;) TT net çalışanı olarak bunu bilmemesi çok acayip,demek TT net sadece kullanıcıları değil kendi çalışanlarını da kandırıyor!:D Ayrıca Süperonline'ın fiyatları gerçekten makul ve hızı da süper,düşme,ağırlaşma vs olmuyor,herkes TT net mi... <_<

Arkadaşlar ben yıllardan beri ttnet kullanıyordum öyle pek fazla şikayetimde yoktu ama telefon hattından aldıkları 15 tl lik sabit ücret beni deli ediyordu 1mbit sınırsız bağlantıya artı 15 tl de hat parası alıyor her ay kaça geliyor 42,50 adsl+15 tl telefon hattı sabit ücreti=57,50 tl Superonline 10mbit hız veriyor 49 tl ye ve içinde telefonda var ama sabit ücret yok sadece 49tl verip hizmeti alıyorsunuz telefonla konuşursanız konuştuğunuzun parasını ödüyorsunuz hızıda karşı tarafın serverına bağlı olarak değişiyor ben 970 kadar gördüm.He bide şu var adil kullanım diye birşey icat ettiler yeni aylık download 50GB sınırı var eğer 50GB yi geçerseniz 512 kb ye düşüyor hızınız.

50GB gene yetmez 1TB HDD var anında dolar bulundugum sitede hatta şehirde bildigim kadarı ile süperonline yok ama gelcek demişler müsteri hizmetlerini cidden yarın arayıp sorcam walla varmı yokmu yoksa ne zaman gelcek...1kaç aq derse uydunet'e geççcem(tabi 2yıl kullanım mecburu degilse)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...