Jump to content

Vmware Sorunu

Revenge

Recommended Posts

Arakdaşlar VMware nin 7.0 version unu kurdum bilgisayarıma. Fakat bir türlü çalıştıramıyorm

aşağıdaki gibi bir hata veriyor. Yardımcı olursanız Çok sevinirim.Acaba nerde hata yapıyorum bir türlü çözememekteyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

denemehs.jpg

İyi de onda işletim sistemi yokki.Önce kurman gerekir.Kurma içinde kuracağının işletim sistemine ait iso dosyasını göstermen gerekir.

Bunu yapmamaışsınız.Sadece sanal pc kumuşsunuz ama işletim sistemi yok.En alttaki satırda yazıyor.İşletim sistemi bulunamadı die.Saygılarımla

ama daha once kurdugum bir version da hemen calısmıstı ya. kurdum VMware ı direk acıldı.bundan kendimiz mi kuracağız ? oo şimdi işin yoksa tekrar download mı yapacaz yani :s

Neyi bir daha indireceksin anlamadım.Elinde xp,vista,win7,pardus veya Ubuntu kurulum cd/dvd si varsa onu iso kalıını çıkar ve di diskine at.Ve onu iso iamjı olarak göster ve sanal pc ni aç.Kurulum başalr.En fazla yarım saat içinde sistem kurulur.

eğer iso nuz yanlış kalıplanmışsa bu hatayı alırsınız önerim

orijinal dvd yi ultra iso ile boşaltın içine kuracağınız sistemin dosyaları atıp kaydedin ve bidaha deneyin

ben de olmuştu bu sorun

Saygılar

KemalALKIN

Neyi bir daha indireceksin anlamadım.Elinde xp,vista,win7,pardus veya Ubuntu kurulum cd/dvd si varsa onu iso kalıını çıkar ve di diskine at.Ve onu iso iamjı olarak göster ve sanal pc ni aç.Kurulum başalr.En fazla yarım saat içinde sistem kurulur.

işte kurulum cd si yok elimde bunu kast ediyorum :s neyse torrent akar artık :)

teşekkürler kemal alkın bilginiz için. şuanlık daha o aşamaya gelemedim :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...