Jump to content

İsrail In Youtubedeki Popüler Olan Yalan Videosu

KemalALKIN

Recommended Posts

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="960" height="745"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="960" height="745"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

İsrail Köpekleri NEvsi Müdafayı Nasıl Saldırı Olarak Tanıtıyor Dünyaya Bakın Görün

http://www.youtube.com/watch?v=0LulDJh4fWI&feature=popular[/CODE]

yahu anlamıyorum benim askerimin orada ne işi var demiyor kimse yada adam gibi gündüz vakti gelip silahsız bir şekilde neden denetlemek istemediler onuda anlamıyorum. Bu iin iyice suyu çıktı. artık bunun israili bile aştığını düşünüyorum bunu yapacak kadar salak olabileceklerini aklım almıyor. anlamıyorum. bizimkiler bu gemileri ne amaçla oraya kadar savunmasız gönderdi. müdahale edilmesi acaba bir plan mıydı? onuda anlamıyorum. Madem Mısır tarafından sınır kapısı açılabiliyordu neden bu kadar insan gemilerde süründürüldü de direkt mısır üzerinden sınırdan geçirilmedi bu yardımlar. meşhur laf gerçekleşiyor.... Oratdoğuda "at izi it izine karışıyor" bence dikkat etmek lazım. bundan sonraki yanlış hamleler hem kendi ülkemiz için hemde başka ülkeler için çok ciddi sonuçlar doğurabilir. Allah ım yardımcımız olsun. ayrıca anlamadığım bir konuda şudur milletimiz 7 şehidimize bu kadar tepki göstermemiştir. oda ilginçtir. araplardan daha fazla mı arap ız biz. zamanında sırtımızdan hançerlendiğimizi unutmayalım. Evet insanız insan haklarına saygılıyız zulme karşıyız. Ama herşeyin etraflıca düşünülmesi gerekir. körü körüne savaş naraları atmaya da gerek yok bazı şeylere kayıtsız kalmaya da gerek yok.

Arkadaşlar buradan bir haber söyleyeyim kanal 7 de gördüm demin

Helvası da yenmiş olan Ali Ekber Yaşıyormuş Ve Mevlidi okunurken aramış herkes şok olmuş

ha bu arada 1.5 yaşındaki çocuğu ile gelen bayanda 20 civarında kayıp var demişti

aklıma israil köpeğinin (dünyanın bir numaralı organ mafyası ülkesi) bunların organlarını çalıp denize atmış olmasın

inşallah düşündüğüm gibi değildir...

Allah yardımcımız olsun haberleri izlemeye korkuyorum Filistine yapılan zulumlere dayanamazken bize neler yaptıklarını/yapacaklarını izlemeye içim elvermiyor.Allah zalimlerin zulmünden korusun bizi.

Abartmayın zaten ülke gerilimin eşiğinde. Bende bir yorum yazsam sallanır forum, neyse demem o ki fazla siyasi içerikli mesaj yazmak veya bir kişiyi/kurumu küçük düşürmek forum kurallarına da aykırı biz müslümanlarada aykırı...

Hepimiz İsrail'e yapmak istediklerimi burada sölesekde birşeylerin değişmiceğini artık öğrenin. Sizin öfkeniz veya edilen küfür çözüm değil.

Asıl çözüm için zaten dünya ayakda.. Çözüm üretmek ve neden böle bir işe kalkıldı diye israil'i sorgulamak için zaten adımlar atılıyor...(Buradan sonra yazıcaklarım siyasi mesajlara giricekdir)

--------------------------------------------------

Mesaj siyasiyse mod silebilir..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...