Jump to content

Windows 7 Formattan Sonra D 'ye Giremiyorum !

uğur_29

Recommended Posts

Merhaba Arkadaslar,

Cok acilen yardiminiza ihtiyacim var !!!! Bugun arkadastan aldigim orjinal Windows 7 Ultimate kurdum ama kurarken daha once C diskim 158 gb idi. Formatlarken bolumlere ayirdim C : 50 gb E : 108 gb, eskiden de D: 340 gb vardi.

Simdi format bitince C aciliyor E gorunmuyor , D ise acilmiyor tiklayinca formatla diyor !!!

Lutfen yardiminizi bekliyorum D nin icinde fotolarim belgelerim Turkiyeden getirdigim muzikler var .Nasil acabilirim D yi ya da tekrar Vista mi yukleyeyim ????

Acil cvplarinizi bekliyorum. Tskler saygilar.......

Not : Klavyemde Turkçe bazi harfler olmadigi için eksik yaziyorum !!!

Bilgisayarıma sağ tık-yönet- disk yönetimi ve ordan e sürücünüze harf atayın. Ama d sürücünüzle ilgili ne yapabileceğiniz hakkında pek bilgim yok. Yalnız bu konunun ömrü uzun değil başlığını düzenlemezsen. :)

Bilgisayarıma sağ tık-yönet- disk yönetimi ve ordan e sürücünüze harf atayın. Ama d sürücünüzle ilgili ne yapabileceğiniz hakkında pek bilgim yok. Yalnız bu konunun ömrü uzun değil başlığını düzenlemezsen. :)

Tsk ederim sorunumu çozdum sayende . Adminden rica etsem eger yanlis yere acmissam konuyu silebilirsiniz !!!

Burdaki linkte sorunuzu yazilim bolumune sorun diyor :

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=107678

Yanlış yer değil de konu başlığında acil, yardım, lütfen gibi kelimeler olmayacak forum kuralları gereğince. Sadece derdinizi anlatan kelimeler olmalı. ;)

Yanlış yer değil de konu başlığında acil, yardım, lütfen gibi kelimeler olmayacak forum kuralları gereğince. Sadece derdinizi anlatan kelimeler olmalı. ;)

Sorunumu soyle hallettim belki baskasina bir faydasi olur :

Bilgisayarim sag tiklayip yonet dedikten sonra disk yonetimine girdim . Daha once D olan bolumun ismi silinmis ve E nin ismi D olarak degismis. O isimsiz dosyayi Z yaptim sorun hal oldu.

Tskler Exi23 arkadasim.!!

Saygilar.......

Sorunumu soyle hallettim belki baskasina bir faydasi olur :

Bilgisayarim sag tiklayip yonet dedikten sonra disk yonetimine girdim . Daha once D olan bolumun ismi silinmis ve E nin ismi D olarak degismis. O isimsiz dosyayi Z yaptim sorun hal oldu.

Tskler Exi23 arkadasim.!!

Saygilar.......

Önemli değil arkadaşım güle güle kullan. ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...