Jump to content

Google Yazdığım Kelimeyle İlgili Konu Göstermiyor

H4X0R

Recommended Posts

Arkadaslar yukarda da belirttiğim gibi google'ye herhangi bi kelime yazınca normalde o kelimeyle ilgili konuları göstermesi gerekirken yani

Kalem yazman kale yazınca kalemi aşağıda göstermesi gerekiyor.Ama Kullandığım Tarayıcıların hiçbirinde Göstermiyor.Yani sorun Tarayıcıdan değil.Lütfen YARdım...

f0alba.png

bu sorun herkezde var şu ana hatta youtubeye giremiyor millet benim yaptığım host dosyasını indir yada firefox seçeneklerinden gelişmiş ağ ayarlar otomatik vekil sunucu kullan a gir şunu yaz

Please register to see this content.
düzelecektir...

buda host dosyası

http://www.mediafire.com/?chwzn2lzvnl[/CODE]

Sanırım sorunumu anlamadınız sorunum şu youtube faln girmek değil kale yazıp aşağı tusuna bastığımda kalem kalcim falan filna ilgili şeylerin otomatik olarak göstermesi lazım ama göstermiyor.

2nrzmh3.png

yaw kardeş ben sorunu gayet iyi anladım dediklerimi yapsana sen...

arkadaşım verdiğin host dosyası ile konunun ne alakası var çözemedim...

verdiğin host dosyasında youtube ve bir kaç po... sitesinin ip adresleri var...

sen benim hostu yüklemeden önce youtubeye giriş yapabiliyormudun onu söylesene ama dürüst ol lütfen çünkü sitedeki baya kişi youtubeye giriş yapamamaktan yakındı 2 gündür ama benim hostla giriş yapılıyor ayrıca verdim diğer işlem ise o arkadaşın istediği google arama geçmişini çıkmasını sağlar ok mi ;) bilmiyorsanız karışmayınız lütfen...

sen benim hostu yüklemeden önce youtubeye giriş yapabiliyormudun onu söylesene ama dürüst ol lütfen çünkü sitedeki baya kişi youtubeye giriş yapamamaktan yakındı 2 gündür ama benim hostla giriş yapılıyor ayrıca verdim diğer işlem ise o arkadaşın istediği google arama geçmişini çıkmasını sağlar ok mi ;) bilmiyorsanız karışmayınız lütfen...

yav niye anlamıyosun sorun youtube değilll... google... senin verdiğin hostun içinde google ile alakalı bir şey yokkk...

Bide bunları kullan kardeşim comado kendim kullanıyorum youtube girme google de dediğin gibi

çıkmamama vs.. hiçbi sorun yaşamıyorum şimdi baktım gayet normal ..

156.154.70.22
156.154.71.22[/CODE]

Alla,Allah bukadar yoırum yerine şunu yapsanız google arama geçmişi çıkacağını göreceksiniz yalan borcumuz mu var yaw deneyin olmazsa gelin konuşalım

2460.jpg

2465.jpg

İ.E & Opera & Firefox Bunlarda Bu Ayar Yok Mu ?

Varsa Resimli Ya da Sözlü Olarak Anlatırsan Sevinirim.

Çünkü FireFox KulllanmıyoRum!

Onlarla uğraşacağınıza hosts dosyasına aşağıdaki satırları ekleyin.

TTnet engeliyle karşı karşıyayız sanırım.Youtube ile birlikte arada Google arama önerileri de kaynamış.

72.14.221.100 clients1.google.com.tr
72.14.221.100 clients1.google.com[/CODE]

Not : Denedim.Çalışıyor.Bunları girmeden önce bende de çıkmıyordu.Artık çıkıyor.

TTnet engeliyle karşı karşıyayız sanırım.Youtube ile birlikte arada Google arama önerileri de kaynamış.

Not : Denedim.Çalışıyor.Bunları girmeden önce bende de çıkmıyordu.Artık çıkıyor.

Süpersin tek kelımeyle harıka

helal be kardeşim :) sonunda sayende halloldu...

Bir şey değil de.Benim anlamadığım şey şu:

Böyle bir şey (bilerek yapıldıysa) neden yapıldı,neden ihtiyaç duyuldu anlamış değilim.Gerçekten saçmalık.

Bunun için mi acaba :D

zjceo1.png

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...