Jump to content

Acı Haber: 1 Asker şehit

0sk1

Recommended Posts

Hakkari Çukurca'da dün akşam saatlerinde askeri birliğe yapılan taciz ateşi sonucu yaralı 3 askerden biri şehit oldu

Hakkari Çukurca'da dün akşam saatlerinde askeri birliğe yapılan taciz ateşi sonucu yaralalanan 3 askerden biri şehit oldu. Şehit asker için Hakkari Dağ ve Komando Tuğayında tören düzenlenecek.

Hakkari'nin Çukurca İlçesi'ne bağlı Işıklı ile Kavuşak bölgelerinde konuşlandırılmış olan sınırdaki askeri birliğe bir grup PKK'lı terörist tarafından dün saat 20.40 sıralarında taciz ateşi açıldı.15 dakika süren çatışma sonucunda, 3 asker yaralandı.Helikopterlerle Hakkari Asker hastanesine kaldırılan yaralı askerlerden biri tüm müdahalelelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Şehit asker Hakkari Dağ ve Komando Tuğayında düzenlenecek törenin ardından memleketine uğurlanacak.

02.06.2010 09:18:55

Anasını satıyım İsrail destekli resmen şerefsiz herifler. Ulan bi kurutamadılar kökünü.

Allah rahmet eylesin. Köpek oğlu köpekler neolacak adam akıllı savaşa yemiyor tabi acak hain tuzaklar kuruyorlar :angry: sehit ailesine allahtan sabır diliyorum başımız sağolsun

Yav bu nedir böyle her 2-3 günde bir şehit haberi geliyor yav adi köpekler Allah cezalarını versin İnşAllah kndi kendilerini yerler İnşAllah :@

Sonra ne oldu biliyomusunuz; büyük bir operasyon başlatıldı... teröristler kıskaca alındı, sıcak çatışma an meselesi... nedense sonrası yokkkk...

Ne zaman şehit heberi yerine teröristleri öldürüldüğünü duyucaz... İnanın arkadaşlar son senelerde TSK ya olan güvencim ben ve çevremin çok azaldı... Ya anlamıyorum koskaca tsk kendi evinde ve onca imkanlarına ragmen magara insanlarına nası bu kadar kayıp verebiliyor... Şu magara insanlarının hakından bile gelemiyorsak nasıl israille başetcez anlamıyorum....

Gerillalarla başetmenin yolu gerilla olmaktır.

Öyle topluca operasyonla olmaz.

ne gerillası kardeşim ya vatan haini ne zaman gerilla oldu pkk gibi mübah saymayın şu şerefsizleri gerilla savaşta büyük güçleri yavaşlatmak için uygulanan bi savaş taktigi bizim ülkemizde savaş yok vatan hainligi var yakaladıgını hemen infaz edeceksinn

E tabiiki bunu çok yapmışlardır.

Benim hirçirşeyi hele hele pkk gibi bir terör örgütünü mübah saymadım ve saymam.

Sadece baskınlar ve hain pusularında kullandığı taktikleri sebebi ile gerillaların taktiklerine benzediklerini dile getirmek istedim.

Ayrıca ormanda çatışma yapılırken ormana dağılmakmı daha mantıklı yoksa topluca kalıp kurda kuşa yem olmakmı daha mantıklı ?

Allah rahmet eylesin..

bu konular hakkında çok konuşulacak şeyler var ama...

cehaletlerin ortadan kalkması lazım,bu pisliklere yardım edenlerin deşifre edilip yerin dibine sokulması lazım..

az buçuk tahmin edebiliyoruz israilin arkasında olduklarını yaptıkları kalleşliklerden birkaç saat önce oldu bu olay..

ya birileri israil kinini iyice tetiklemek istiyor ya da bu toprakları..

ki bu toprakları nah alırsınız...

Her gün aynı şey Askerimiz Şehit operasyon düzenlendi Bilmem kaç terörist sıkıştırıldı gece karanlığında yararlanarak kaçtı.veya yakalanması an meselesi hep aynı safsata nerde ölü terörist yok. biz onca helikopter kaldırıyoruz dağı bombalıyor bilmem kaç yüzbin dolar gidiyor ortada bişey yok.Karakol basılıyor 35 km den asker yürüyerek yardıma gidiyor geldiğinde ortada karakol yok.Hani helikopterler hani arazi araçları 35 km yürümekle bitermi?Olan bizim askere oluyor.Biz filistin için Gazze' de olanlar için ... yırtıyoruz hani karşılığı o kadar asker öldü hangi arap ülkesi veya avrupa ülkesinde yürüyüş yapıldı.Duydunuz mu gördünüz mü? Türkün Türkten başka dostu yoktur benim bildiğim budur

Bence öncelikle kendi sorunlarımızı halletmeliyiz.

Sorunsuz bir millet isek diğer milletlere yardımımız olmalı.

Ama böyle olursa hangibiriyle uğraşacaksın.

Tam Bağımsız bir ülke olsaydık görürdünüz o İsrail'i ve PKK denen örgütün halini.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...