Jump to content

Filistin Vs Pisrail

hack_driver

Recommended Posts

filistininde de bu konuda sütten çıkmış ak kaşık değilki onlarında hataları var hatta tayyip bile soylemiştir filistininde hatatları var diye artık o demişsse düşünün yani israilin suçu orantısız güç kullanmak çoluk çcouk demeden ölüm yağdırmak...

Bütün oyları filistin alsa ne olur. 360 kişi göz altında ve serbest bırakılıp ülkelerine dönmeleri için zorla imza attırmaya çalışıyorlar. İmzayı atmak demek israilin haklı olduğu,ilk gemiden silahlı saldırı yapıldığı, saldırı anında geminin israil sularında olduğunuda dair yalanda olsa resmi belge

Arkadaşlar Biz Nekadar Tartışsakta kendimizden başkasına duygu ve düşencelerimizi yansıtamadıktan sonra hiç birşey ifade etmez...

CNN in Anketine Katılalım Sesimizi Dünyaya Duyuralım...

http://edition.cnn.com/[/CODE]

Anasayfasına Girelim ve sağ Alt Köşedeki İsraili Kınıyormusunuz Anketini Evet Deyip VOTE edelim...

Soru:Should Israel face censure over an attack on a Gaza aid convoy?

İsrail, eleştiriyle bir Gaza yardım konvoyunda bir saldırı üzerinde yüz yüze gelmeli mi?

Yanıt:Evet(Evt Diielim:), Hayır

VOTE(Oy Vermek) Edelim...

Adamlar Gittikçe Öne Geçiyolar Yardım Edelimde %99 Evet ile bitirelim...

İsrael i kınıyorum Allah a Dua ederek yok buraya şuraya tıklayla olacak değil.... Hayırlı geceler....

Bu şekilde yorum yaparak mı olacak şeyler bu merak ediyorum...

keşke o parmaklarınızı yorup ta böyle bir yorum yapmamış olsaydınız...

Bu şekilde yorum yaparak mı olacak şeyler bu merak ediyorum...

keşke o parmaklarınızı yorup ta böyle bir yorum yapmamış olsaydınız...

Elini avucunu aç Allah a Dua et diyorum Her Ölüm Allah a kovuşur Birşey Yapabiliyorsan elindeki israel teşvikli markalardan vazgeçiniz...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...