Jump to content

İskenderun'da 6 şehit 11 Yararlı!

prizma2007

Recommended Posts

İskenderun'da askeri birliğe hain saldırı

İskenderun'da askeri birliğe roketatarlı saldırı, saldırıda ilk belirlemelere göre 4 askerin şehit olduğu öğrenildi.

asker2.jpg

Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde Modern Evler Mahallesi'ndeki Deniz İkmal Destek Komutanlığı'na terör örgütü üyelerince gece 00.30 sıralarında TEM Otoyolu'ndan roketatarlı saldırı düzenlendi.

Saldırıya askerler tarafından da ateş açılmasıyla bölgede çatışma yaşandı.

Saldırıda ilk belirlemelere göre 4 asker şehit oldu, 11 asker de yaralandı. Yaralı askerler İskenderun Devlet Hastanesi ve İskenderun Askeri Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

Bölgeye, çok sayıda Özel Harekat ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler ile İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler sevk edildi.

http://haber.mynet.com/detay/yasam/iskenderunda-askeri-birlige-hain-saldiri/513877[/CODE]

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Şu terör sorunu hala kaç kişinin canını alıyor kahrolsunlar. :angry2: Tüm şehitlerimizin ruhu için herkes en azından bir fatiha okumalı. Allah mekanlarını cennet eylesin. Yüce rabbim tüm mehmetçiklerimizi özellikle zor şartlarda askerlik yapan Askerlerimizi; Tüm TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ mensuplarını KORUSUN. Allah aşkına Türk Silahlı kuvvetlerinin yakasını bırakın!!!. VİCDANSIZLAR. Askerimize kalkan eller kırılsın. Vicdansız hainler...

Buna ne yazılır ki.Bir ton şey diyeceğim.Ama boğazıma düğümlenip kalıyor.Bu ülkenin ekmeğini yiyp onu askerine polisine,öğretmenine... kurşun sıkan o yaratıklara ben ne diyeyim.Gebermeniz yakındır.

Tüm Türkiye nin başı sağolsun.Şehit olan kınalı kuzularımıza Allahtan rahmet,kederli ailelerine başsağlığı dilerim.Onları şehit eden soysuzlara da dağ başında gebermelerini dilerim.Saygılarımla

Allah rahmet eylesin gerçekten çok üzüldüm,Allah geride kalanlara sabır versin.

Umarım bu ölüm uykusunda millet olarak bir gün uyanırız. Eğer uyanamazsak, düşmanlarımız bizi uyandırdıklarında herşey bitmiş olacak..

http://www.milliyet.com.tr/saldirilarin-ne-zaman-ve-nereye-yapilacagini-bildi-/turkiye/sondakika/31.05.2010/1244644/default.htm[/CODE]

Fikürlerimi tahmin etmekte zorlanmazsınız diye tahmin ediyorum...

Ne diyeceğimi bilemiyorum,boğazım düğümlendi israilden destek alan bu caniler artık haddini aştı böyle haberler almak istemiyorum artık seferberlik görev emrim yeni iptal oldu ama bu işi sonlandıracaklarsa en önde gitmeye hazırım

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Şehir girişinde, büyük bir mahallenin hemen altında ve limanın hemen yanında bu ne cesaret anlamıyorum. Bütün İskenderun şehitleri için üzülüyor ve gerçekten heryer çok sessiz.

Yarın veya diger gün ilçemizde şehitlerimiz için tören yapılacak herkezi beklerim arkadaşlar.

Vatan Sagolsun.

Sadece anasına,babasına,kardeşlerine,eşine ve belkide daha doğmamış çocuklarına üzülüyorum ve onların acısını hiçbirşey dindiremez,30 yıldır vatan millet sakarya diye naralar attırdıalr,birileri gizliden gizliye teşkilat kurup derin devlet altında işi yürütmeye çalıştılar,mehmet ağar ve tansu çiller ortaklığından bu 30 yıldır süren savaş yüzünden ceplerini doldurdukça doldurdular,eğer hala bitmediyse oturup düşüneceksin,ve eğer hala bunu akıl edemeyecek kadar kapasite yoksa bir ülkenin o zaman birileri ciddi şekilde nemalanıyor bu ranttan,bu kadar basit düşünmeyin,pasta çok büyük ve herkes bir dilimden istifade etmek istiyor,kürt,laz,alevi,sünni,başı açık,laik,yobaz diye diye 80 yıldır birbirimizle uğraştık ve uğraşıyoruz,süper güç olacağımız yerde yerimizde saydık ve bir avuç siyonist rejimin askeri birliği tarafından gemilerimiz yaylım ateşine tutulup onlarca insan ölüyor,işte biz sirkelenip birlik olmadıktan sonra,sırt sırta verip çanakkalede olduğu gibi birlikte ALLAH ALLAH deyip göğsümüzü siper etmedikten sonra,türk kürde kürt te türke kardeşim deyip sarılmadıktan sonra,tokalaşmadıktan sonra bu vatanın evlatları ziyan olup gitmeye devam edecek,başbakanın genelkurmayın oğlu ve torunlarıda amerikada okuyacak tatil yapacak,insanoğlunda merhamet ve vicdan dan eser kalmamış,asıp keselim demek yerine sevelim sayalımı kimse kullanmıyor.NE MUTLU İNSANIM DİYENE....

Adi itoğluit şerefsizler şunların kancıkça pusularından nefret ediyorum adam gibi çıkmıyolar karşımıza sonrada biz şöyleyiz böyleyiz diyorlar tövbe tövbeküfür ettirecekler Asker ailelerine baş sağlığı ve sabır diliyorum :(

Şehir karışık zaten adam çıkmış ben onlardanım diyor.

Biz alttan almasak olay çıkar.

Sadece susturuyoruz ileri gitmek istemiyoruz ama zorluyorlar. :rant:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...