Jump to content

James Bond Modeli 4gb Kol Düğmeleri!

muselmansuffe

Recommended Posts

James Bond Modeli 4GB Kol Düğmeleri!

demoo.jpg

Bond Kızı Koleksiyonunuzu Yanınızda Taşımanın En İyi Yolu!

Her biri 2GB'tan toplam 4GB'lık iki adet kol düğmesi nasıl fikir? Tasarımcı Ravi Rattan majestelerinin en gözde casusu için gümüş, silah çeliği ve atlın kullanarak şık bir kol düğmesi tasarlamış. Görüntüde kol manşetlerinizi düzgün tutan bu şık aksesuar bir bakıyorsunuz USB bellek oluveriyor.

14003053.png

İsterseniz bu şık düğmelerin klipslerine sekiz karaktere kadar yazı da işletebiliyorsunuz. Rattan'ın bu tasarımını şık ama donanımlı gezmek isteyen iş adamları çok beğenebilir, ancak elbette uzun kollu gömlek giyenler. Bu kol düğmeleri çifti 195 USD ve nakşettirdiğiniz harf başına 8 USD'lik fiyatıyla bir sokak aksesuarı olmadığını da belli ediyor zaten.

25366926.png

4GB USB Flaş Disk Kol Düğmeleri (195 USD)
http://www.cufflinks.com/silver-2gb-usb-flash-drive-cufflinks.html[/CODE]

Kaynak: thgtr

Ben hepsini saatte birleştirmeyi düşünüyorum.

Saat görünümünde ama aslında Mp3 Player, Cep Telefonu, Usb Bellek, TV, Radio, Kamera ve tabii ki saat :lol:

Acaba fiyatı ne kadar olurdu?

Ben hepsini saatte birleştirmeyi düşünüyorum.

Saat görünümünde ama aslında Mp3 Player, Cep Telefonu, Usb Bellek, TV, Radio, Kamera ve tabii ki saat :lol:

Acaba fiyatı ne kadar olurdu?

sen komple pc soksan saatin içine daha kolay olurdu ne yaptın yav james bond da bile bu teknoloji yok her aksesuarda 1 en fazla 2 özelliği var ama ayıpdır yav :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...