Jump to content

Görev Yöneticisi Ve Kayıt Defteri Düzenleme Devre

huseyin1134

Recommended Posts

selam bende böyle bir hata oluştı bi türlü onaramadım görev yöneticisi ve kayıt defteri düzenleme yönetici tafından devre dışı bırakıldı---form da ve gooleeden yaptığım araştırmalarda denilen herşeyi yaptım fakat olmadı kaspersky güncelledim ve virüs taradım compofixle taratım c yi sildim c -d sildim değişik kodlar denedim baska sistemler(xp cd)denedim olmadı bunun caresi nedir bilen vermi yardım lütfen

Bu tür hatalar basit solucan yazılımları sonucu oluşuyor. işletim sisteminin temel olarak pek bir değeri yok. eğer bu sitede virüs temzileyici paket diye aratırsanız v1 v2 olarak bulabilirsiniz. veya gpedit.msc den de düzeltebilirsiniz. bazende sisteme o kadar yerleşmiş oluyorlar ki sisteme format atmka daha hayırlı olabiliyor...

Bu tür hatalar basit solucan yazılımları sonucu oluşuyor. işletim sisteminin temel olarak pek bir değeri yok. eğer bu sitede virüs temzileyici paket diye aratırsanız v1 v2 olarak bulabilirsiniz. veya gpedit.msc den de düzeltebilirsiniz. bazende sisteme o kadar yerleşmiş oluyorlar ki sisteme format atmka daha hayırlı olabiliyor...

deatafalarca format attım hattta d de olabilir diyerek onuda sildim gpeditden oluyor ama mesela photoshop caliştırıyom gene aynı hatayı veriyor böyle bir kac programımı caliştırınca böyle oluyor ben pek virüs sanmıyorum ama

• 3 ay sonra...

Ben bütün sorunları halleden bir program paylaşmıştım ama konuyu çöpe taşıdılar.

Konuda da belirttigim üzere bazı antivirusler virus algılıyordu.

Bunun çok normal oldugunu belirttim

Sonuçta bu tür fix ler sisteme eriştigi için virus olarak görülmesi doğal

Hem şöyle bir düşünün madem o kadar başarılı bir antivirus kullanılıyor

Fakat virus bulaşmasına engel olamıyor...Anlayana tabi.

Çok tecrübe lazım çok.

Ama konu çöpe gitti.

indirmek istersen linki burda kardeş virus olarak algılanan bir uyarı alırsan bulunanları sil için rahat etsin.

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...