Jump to content

Nlite Da Symc810.sys Ve Viaide.sys Hatası Alıyorum

Recommended Posts

Nlite İle Modifiye Sistem HazırlarKen Hep Şu Hataları Alıyorum Neden Kaynaklandığını Çözemedim...

3 kez Denedim Yine Aynı Hataları ALdım Lütfen Yardım Edermisiniz Şimdiden Teşekkurler

Bu Hataları Nlite'da En Son Adımda Olusturunca Kurulum Dosyaları Sıkıştırılıyorda Hatayı Alıyorum

jfzuk3.jpg

mbiftl.jpg

xnewzl.jpg

Ve Buda İsoyu Yüklerken Aldığım Hata

oe711.jpg

HaYaT BeNdeN AlDıKlaRıNı NeReNe SoKaCaKsIn By DmX_EnEs[/CODE]

HAdi Ama Kimse Yardım Etmeyecekmı

Müsade ette millet internete girsin konuyu açtıktan hemen 10 dakka sonra sitemde bulunma!

1= Kullandığın xp'değiştir başka bir xp üstünde dene

2= Nlitede bir önceki ayarları uygulama yeniden başla

sanırsam birdaha hatayı almazsın

orjinal xp cd kaynağını değiştir yani bir iso dosyası bul vede sürücü yükledikten sonra mı bu uyarıyı alıyorsun ilk önce hiöbir şey eklemeden sanal makinada bir kurulum yap eğer aynı hatayı veriyorsa iso kalıbında problem var ben içine sata-raid sürücülerini değişik bir yöntemle eklediğimde symc810.sys hatası alıyordum bu da driver hatası

sata raid driverlerini nlite ile değilde driverpacks base ile ekle bakalım aynı hatayı alacakmısın bunu atla deyince bir 8xx.sys hatası daha veriyor değil mi?(tam hatırlayamadım ama )

Müsade ette millet internete girsin konuyu açtıktan hemen 10 dakka sonra sitemde bulunma!

1= Kullandığın xp'değiştir başka bir xp üstünde dene

2= Nlitede bir önceki ayarları uygulama yeniden başla

sanırsam birdaha hatayı almazsın

Sitem Yapmıyorum yorumlar İçin SAolun

Arkadasım Cd ye Daha Önceden Sata Raid Sürücüleri Entegre Edilmiştir Bu Sorunu Ondan Veriyor Hata Veren Dosyalari Cd İçerisinden Bul Sil Vaide.sys Dosyasınıda Baska Normal Bir Xp Den Al Ve Degiştir Sorun Düzelecektir Lakin Ben Bu Yöntemi Tavsiye Etmem Önce Bir Sp Siz Xp Bul (Forumda Var) Sp3 Entegre Et İe7 Veya ie8 Entegre Et Arkasından Media Player Falan Ekle Daha Sonra Bilesen Cıkar Daha Saglikli Oluyor Kolay Gelsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...