Jump to content

Pc çok Hızlı Asrock 775v88+ Anakart 256mb Ram

sevenleraglamasin

Recommended Posts

Elimde asrock 775v88+ rev1.01 anakart 256mb ddr333 celeron 2.66 işlemcili bilgisayar var windows başlangıç ekranını 1 defa gösteriyor ve pc henem açılıyor bu bilgisayarın özellikleri düşük fakat performansı çok yüksek neden acaba şuanki anakartlar en azından 7-8 defadan sonra windows açılıyor. hızlı açılan anakart varmı acaba başka

arkadasım bendede celeronn 600 makıne war i3 den hızlı acılıyor ama ıkısındede aynı ıslemlerı yap bakalım hangısı takılıcak hangısı calıstırıcak

acılısa bakma hıcbır zman

arkadasım bendede celeronn 600 makıne war i3 den hızlı acılıyor ama ıkısındede aynı ıslemlerı yap bakalım hangısı takılıcak hangısı calıstırıcak

acılısa bakma hıcbır zman

Arkadaş Doğu Söylüyo

hızlı açılan anakart diye birşey yoktur. bu bi kere tüm bileşenlerin uyumlu çalışmasına ağlı. harddiskinden tutta ram lere işlemciye hatta fanlara kadar. hızlı açılan anakart bulamazsın yani :) Hızlı çalışan sistem bulabilirsin ancak. ayrıca hızlı dediğin hangi işletim sistemini kaç sn açıyor. masaüstü geldiğinde hangi uygulamalar otomatik başlıyor. bilgisayar tam oalrak ne kadar sürede kullanıma hazır oluyor. tek bir şeye bakarak karar verilemez

aynı hızda acılabılır tabıkı ıstersen 4 gb ram tak jumper ayarlarını yanlıs yaptıysan 2 saat acılmaz pc vu arada ram ı taktıktın sonra format atmalısın sıstem stabılıze calısmaz yoksa

asrock anakartlarda yeni bir sistem uygulanıyordu.super boot mu neydi ismi yanlış hatırlamıyorsam. icinde hazırda bekleti calıştırıyor bu sayade sen güc düğmesine basınca hemen acılıyor sistem. özel bir acılış sistemi anlıyacağın.bu onun cok hızlı bir bilgisayar olduğunu göstermez yanlız.

ben bu bilgisayarın işlemcisini ramini değiştirdiğim halde aynı hızda açılıyor. Bu nasıl oluyor peki

bu konuda senin 40 ton ekmek yemen lazım sorularından donanımdan hiç anlamdığın belli yardım edicek kimse varmı diye sorma bence artık pc nin içine cin kacmıştır hızlanmıştır diye millet dalga gecicek artık..o pc in teklonijik açıdan miladını dolduralı çok oldu.

aynı olay bizim şirkettede var celeron 1200 mhz 380 mb ram var benim c2d 3 gb ram dan hızlı açılıyor ama

tnc xp yüklü birde kayıt defteri ile ilgili ayarlar var pc yi hızlandıran bulabilirsen ara bana sorarsan

açılma çok önemli değil oyun ve video düzenlemede hızlı olsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...