Jump to content

Facebook'taki Sahte Tnc Bilgisayar Sayfası

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 103
  • Created
  • Last Reply
bu domain bi tek kişiye verilmiyomu bu adam sonu @tnctr.com mailini nasıl almış ?

İstersen sende alabilrsin, Live alt yapısı ile herkese açık o domain.

Arkadaşlar Küfür Ederek Kendi Facemizden Olmayalım Dikkat Edin Şikayet Ederken Edilirsiniz :::) Bizimkisi Daha Suç Küfür :)

Haklısın. Maillerden sövebiliriz :) Yeterki sövmek isteyin :D

bu adam tam bir pislik

bu adam tam bir pislik

ayrıca tnc bilgisayar a.ş. olarak toshiba türkiye'nin patentindedir bence toshiba türkiye ile görüşüp bu pislik herife sağlam bir dava açması sağlanmalı **************

TNC bilgisayar a.ş. istanbul kadıköydedir ben pazartesi bizzat görüşeceğim. bilginiz olsun arkadaşlar bu ismi kullanması hem biz hemde TNC bilgisayar a.ş. firmasını zor durumda bırakmaktadır.

Ayhan Ramazan YILDIZ

Honda Motor Corp. Turkei

Sales Engineer

asıl haber küfür şikayet boş...sanal ortamda pek bi moka yarmıyo çünkü bunlar..

Diyecek bişey kalmadı bu kelimeden sonra

ben dedim diye vazgeçmenize gerek yok da hani belli ki atılım yapmaya, ticari anlamda işini büyütmeye falan çalışıyor kendince, bizim böyle ticari bir markamız olmadığına göre ne bileyim vakit kaybı gibi düşünüyorum, isim hakkı ilk bulduğumda benimdi ama artık buradaki herkesin dolayısıyla espri olarak söyledim bize yakışmayacak bişey yapmadıktan sonra her şekliyle taktir sizin.

her şekli ile ilişkimizin olmadığı ispat edilir eğer kaygı edilen oysa en basitinden burada yönetici olanların şifreleri sadece hesap sahiplerinde var bu hesap sahipleri o sitede herhangi bir aktivitede bulunmuyor dolayısıla, münferit bir olay olduğu tek bir kişinin bizim ismimizden ticari itibar elde etmeye çalıştığı vurgulanır olur biter. yapmasa iyi olur ama hani böyle oturup mesai ayırıp uğraşmaya değer mi?

• Administrator
ben dedim diye vazgeçmenize gerek yok da hani belli ki atılım yapmaya, ticari anlamda işini büyütmeye falan çalışıyor kendince, bizim böyle ticari bir markamız olmadığına göre ne bileyim vakit kaybı gibi düşünüyorum, isim hakkı ilk bulduğumda benimdi ama artık buradaki herkesin dolayısıyla espri olarak söyledim bize yakışmayacak bişey yapmadıktan sonra her şekliyle taktir sizin.

Hayır adam bizim yaptığımız herşeyi kendininmiş gibi lanse edıyor. Yok tncxp benim, tnctr.com benim sitem gibi. Kendisine mesaj attım, site benim diyor. İş inada bindi.

Ayrıca adamın yeni profil adresini ekledim.

Hayır adam bizim yaptığımız herşeyi kendininmiş gibi lanse edıyor. Yok tncxp benim, tnctr.com benim sitem gibi. Kendisine mesaj attım, site benim diyor. İş inada bindi.

Nasıl bir inat ya :D Adama desene bi meta tagına adını ekle diye :D

o zaman tabi işin rengi değişir, yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış misali ha

madem tnctr.com onunmuş bannerı bi değişiversin:)

o zaman tabi işin rengi değişir, yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış misali ha

madem tnctr.com onunmuş bannerı bi değişiversin:)

Hocam sen nerelerdesin, yüzünü gören cennetlik. :D

uyarıda bulunmakta fayda var herkes bır uyarı mesajı atsın o sahsıyetsız herıfe,,

Aldığım Cevap:

kardeşşşşş biz adresimizee kadar vermişizzzz gelirr başımmı yanar başımı yanar görürüzz gevezelik laf torbalığı yapmaya gerek yok icratını yapsın tamam diyelim çekilelim

Karga bülbülü taklit edeyim derken gaklamayı unutmuş. Hani dükkanlarda yazar ya "Taklitlerimizden sakınınız, başka şubemiz yoktur" gibisinden şeyler... Ana sayfaya "Taklitlerimizden sakının, üçüncü sınıf taklit sözde bilgisayar şirketleriyle uzaktan yakından alakamız yoktur" gibisinden bir şey yazılsa nasıl olur?

Sadece bir öneridir, lütfen yine kafamı gözümü yarmaktan beter edip dilinizle dövmeyin :)

Buyrun bi görüş:

Arkadaşlar, TNC Bilgisayar adıyla kurulan bu firma TnCTR.com sitesini refrans göstererk sahtekarlık yapmaktadır. 350.000 üyesi olan güzide forumumuzun bu şahısla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Bütün üyelerimiz şuanda bu sayfayı şikayet etmekle meşguldürler. Çok yakında belasını bulacak olan bu şahsa ve firmasına lütfen itibar etmeyiniz.

Kendi malı gibi gösterdiği TnCXP, TnCVista gibi işletim sistemlerinin tamamı sitemiz üyelerinin, yöneticilerinin emeğidir.

buralardayım kardeşim artık treni rayına oturttuk çok şükür, tekrar görüşmek güzel:)

Tamam abicim, bir ara benim MSN durağına da uğrarsa şu tren, bi hasretlik giderelim senle... Bakarsın beraber bi kara tren sefası yaparız. :D

2 gün önce bir alışveriş merkezindeydim ve mağazalardan adı aynen şöyleydi TNC PLUS oranın resmini çekecektim ama pek fırsatım olmadı. TNCTR tekstil işine mi atıldı yoksa :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...